PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506247}

Nie płacz, kochanie

Hush Little Baby
5,0 527
ocen
5,0 10 1 527
Nie płacz, kochanie
powrót do forum filmu Nie płacz, kochanie

Ale jaja!
Wczoraj w nocy leciał ten film na Tvn7. Z tego co pamiętam, końcówka wyglądała mniej więcej tak.


Peter znalazł Jamie z dzieckiem opartą przy drzewie. Wziął od niej Caitlin, a ratownicy zaczęli ratować jego żonę (elektrowstrząsy i takie tam inne), gdyż z jej ust wypływała woda. Nagle scena się urywa i nie wiemy czy udało się uratować Jamie czy nie. Dowiadujemy się tego w kolejnej "scenie", która pokazuje nam tylko ich dom w słonecznym blasku i słychać jak ktoś woła "Jamie już pora na kolację.." czy coś w podobie. I to wszystko, na tym kończy się film emitowany wczoraj w nocy przez Tvn7. Przynajmniej ja tak to zapamiętałem.


Jakież było moje zdziwienie dzisiaj, kiedy to postanowiłem obejrzeć to zakończenie raz jeszcze. Znalazłem ten film w necie - nawet z napisami. Już podczas przeglądania samych napisów coś mi nie grało. Nie pokrywały się z tym zakończeniem, jakie ubiegłej nocy miałem okazję oglądać. Włączyłem film, przewinąłem na koniec, a tam.... inne zakończenie!! "WTF?" - pomyślałem. Do momentu reanimacji wszystko się zgadza z małym wyjątkiem - Jamie umiera. Kolejna scena (jest noc) ukazuje nam ich dom, a następnie pokój. W nim porozrzucane zdjęcia dwóch córeczek Petera i Jamie, która mazakiem pozaznaczała te same blizny dziewczynek. W tle słychać nagrane opowieści Jamie z wizyt u psychiatry. Potem na monitorze widać obraz z kamery, która była umieszczona w pokoju Caitlin - to był ten moment kiedy Jamie poszła po nią, a za chwilę spadła ze schodów. Na tym filmiku widać jak niemowlę raczkuje, staje na nóżki, a nawet zagląda w oko kamery. Tak się kończy wersja, którą dzisiaj ściągnąłem.


Czy ktoś jeszcze widział to samo zakończenie, które opisałem na początku? Bo już sam się zastanawiam, czy może sam tego nie wymyśliłem? :/


H E L P!! :D



Wszelkie komentarze mile widziane :)

ocenił(a) film na 3
pac4ever

Kurde, juz chcialam Cię poprosić o link do tego drugiego filmu, dopoki nie dotarłam do fragmentu, że sobie to ściągnąłeś:D
ja też to oglądałam w tv wczoraj i wg mnie to najgorsze zakończenie filmu jakie kiedykolwiek widziałam! W ogole tego nie roumiem...jakimś cudem to Amandy z tego malego dziecka sie wydostal czy jak? O ile tam był? I z tą matką wszystko bylo nagle ok? Nie dostala sprawy do sądu o nieuyslne zabicie tej psychoterapeutki. ani nic :P?
Dla mnie ten film byl bardziej śmieszny ni.ż straszny...

slizu

Problem polega w tym, że film jest ten sam, a zakończenia różne.
Skoro wczoraj oglądałaś, to powiedz mi proszę, czy to moje pierwsze zakończenie pokrywa się z tym co Ty widziałaś?


Wg mnie duch Amandy "latał" sobie w pobliżu Caitlin i "wchodził" w nią gdy ta była sam na sam z matką. To by wyjaśniało dlaczego Caitlin przy innych była spokojnym dzieckiem - wtedy to była prawdziwa Caitlin ze swoją duszą.
Jeśli chodzi o śmierć psychoterapeutki, to obydwa zakończenia są w porządku. W pierwszym Jamie żyje, ale zostaje uznana za świra, więc nie odpowiada (?) za nieumyślne spowodowanie śmierci i opiekują się nią w domu. W drugim Jamie umiera przy drzewie i ..i tyle.

ocenił(a) film na 3
pac4ever

Dziwne, że film ma dwa zakończenia, nie słyszałam nigdy o czyms takim.

I tak, film w telewizjii skończył się tak jak to napisałeś w pierwszej wersjii, tyle, że z małym wyjątkiem. Jamie zwróciła się do Caitlin 'pora kłaśc się spać' czy coś w tym stylu.

tak czy siak, dla mnie horrory są zawsze idiotyczne, nieważne jak się skończa, oglądałam to tylko i wyłącznie bo nie mogłam zasnąć ;)

slizu

dokładnie to powiedziała: '' koniec zabawy Caitlin, pora kłaść się spać '' Film fajny i z ciekawą fabułą, natomiast zakończenie to totalne dno. Od wczoraj siedzi mi w głowie i próbuję rozgryźć o co tam dokładnie chodziło ;)

Devocion

Dokładnie to powiedziała "Dobrze, Caitlin - koniec zabawy. Idziemy spać" ;)
Teraz pozostaje tylko pytanie - kto to zdanie wypowiedział? Jamie? Jej siostra? Czy może ktoś jeszcze inny?


ocenił(a) film na 3
slizu

"Dziwne, że film ma dwa zakończenia, nie słyszałam nigdy o czymś takim." Hmm doprawdy? To powiem Ci taką ciekawostkę: świetny "Efekt Motyla" ma (wiem bo wszystkie oglądałem) aż ... 4 alternatywne zakończenia. :)

slizu

to nie horror tylko thriller slizu :)

użytkownik usunięty
pac4ever

Wersja z drugim zakończeniem: http://www.solarmovie.so/link/play/1286498/

Jak ktoś chce zobaczyć wersje z pierwszym zakończeniem, to niech poszuka "Nie płacz, kochanie LEKTOR filmykino"

pac4ever

Nie mogę przestać myśleć o tym filmie :P spróbuję coś poszperać na zagranicznych forach

nie dziala, ma ktos namiary na inne zakonczenie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones