Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 2:08
Film

Can You Keep a Secret?

2019 1 godz. 34 min.
5,5 2 952
oceny
5,5 10 2952
772
chce zobaczyć
{"id":"831452","linkUrl":"/film/Nie+powiesz+nikomu-2019-831452","alt":"Nie powiesz nikomu?","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/14/52/831452/7925985.2.jpg"}
Nieudane spotkanie biznesowe sprawia, że Emma upija się i wyjawia swoje tajemnice przystojnemu nieznajomemu. Po powrocie do pracy wszyscy oczekują przybycia prezesa, w którym ona sama dostrzega mężczyznę z samolotu. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Nie powiesz nikomu?
Nie powiesz nikomu? (2019) Zwiastun nr 2 (polski) 2:08
Nie powiesz nikomu?
Nie powiesz nikomu? (2019) Zwiastun nr 1 2:26
Nie powiesz nikomu? | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 (polski) | 2019 | Film Myśląc, że zaraz się rozbiją, Emma wyjawia swoje tajemnice nieznajomemu w samolocie. Przynajmniej myślała, że ​​jest nieznajomym ... Później poznaje Jacka, młodego prezesa swojej firmy, który teraz zna każdy upokarzający szczegół o niej. Oparty na hicie bestsellerów NYT.

Myśląc, że zaraz się rozbiją, Emma wyjawia swoje tajemnice nieznajomemu w samolocie. Przynajmniej myślała, że ​​jest nieznajomym ... Później poznaje Jacka, młodego prezesa swojej firmy, który teraz zna każdy upokarzający szczegół o niej. Oparty na hicie bestsellerów NYT.

na podstawie
studio
BCDF Pictures / Big Indie Pictures
data produkcji
2019
tytuł oryg.
Can You Keep a Secret?
inne tytuły
Nie powiesz nikomu? Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Strata czasu

  bumcykcyk ocenił(a) film na 3

  Słabizna, na szczęście w miarę łatwostrawna. Emocji jakichkolwiek brak. Alexandra Daddario grająca zakompleksioną szarą myszkę? Mało wiarygodnie to wyszło.

 • Film a książka

  zozolica ocenił(a) film na 2

  Oczywiście ani pierwowzór ani ekranizacja nie są sztuką wysokich lotów. Mają dostarczać rozrywki i opowiedzieć historię wszystkim dobrze znaną. Jednak okazuje się, że książka choć powiela schematy jest wystarczająco zabawna żeby uznać, że koniec końców nie była stratą czasu. Niestety nie można tego ... więcej

  4
  • Fajna komedyjka

   Justi1983 ocenił(a) film na 6

   Luźna,fajna komedyjka do obejrzenia na raz

  • Luźna komedyjka.

   Laki_Lou ocenił(a) film na 6

   Taka tam luźna komedyjka z nawet ciekawym pomysłem na fabułę, ale moim zdaniem nie został on w pełni wykorzystany. Jakoś tak mało śmiesznych momentów miał, a aż prosiło się przy całej tej sytuacji aby było ich pełno.

   • nie powiesz nikomu

    użytkownik usunięty

    Książkę czytałam nie raz. mam na półce... zdziwiłam sie że na jej podstawie zrobiono film,który jest lekki i zabawny jak książka,którą sie czyta w pare godzin bo nie sposob sie oderwac... czegos mi z w tym filmie jednak brakowało... jednak całość wyszła dobrze.