film

Nie zabijaj mnie

Non mi uccidere
2021
1h 30m
3,4 1 700
ocen
3,4 10 1 1700
Mirta umiera wraz ze swoim chłopakiem z powodu przedawkowania narkotyków. Wraca do życia sama, w pełnym przemocy świecie, o którego istnieniu nie miała pojęcia. Zobacz pełny opis
Nie zabijaj mnie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Para zakochanych nastolatków jedzie z dużą prędkością krętą, górską drogą. Robin (Rocco Fasano) kieruje z zamkniętymi oczami, a nawiguje go coraz bardziej przerażona Mirta (Alice Pagani). Docierają do kamieniołomu, gdzie przedawkowują narkotyk i oboje umierają. Mirta budzi się raptem w grobowcu, następnie opuszcza cmentarz, jestPara zakochanych nastolatków jedzie z dużą prędkością krętą, górską drogą. Robin (Rocco Fasano) kieruje z zamkniętymi oczami, a nawiguje go coraz bardziej przerażona Mirta (Alice Pagani). Docierają do kamieniołomu, gdzie przedawkowują narkotyk i oboje umierają. Mirta budzi się raptem w grobowcu, następnie opuszcza cmentarz, jest oszołomiona i nie wie, co się dzieje. Wraca do domu, zastając rodziców opłakujących jej śmierć. Z godziny na godzinę obserwuję, jak zmienia się jej ciało, jak zaczyna odczuwać potężny głód...

na podstawie
Chiara Palazzolo (książka)
studio
Regione Lazio / Vivo Film / Warner Bros.
tytuł oryg.
Non mi uccidere
inne tytuły
Don't Kill Me Międzynarodowy
więcej
Zdjęcia powstały w Rzymie i południowym Tyrolu (Włochy).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

O Boże.

ocenił(a) film na 1
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Ciężko cokolwiek sensownego napisać po seansie. Miałem niemałe nadzieję na ciekawy europejski horror, a wyszedł "Ścigany przez gang Olsena".

nowa kategoria filmów

ocenił(a) film na 2

powinna powstać nowa kategoria filmów: "bajki dla nastolatków" i wrzucać do niego takie właśnie popłuczyny, które udają horrory, thrillery, sci-fi itp itd a tak naprawdę są bajeczkami dla nastolatków. Ileż by mi to czasu zaoszczędziło na oglądaniu takiej szmiry, gdyby to było oznaczone jako film dla nastolatków.

Nie lubię filmów, które udają, że są czymś więcej. W zamyśle może miało to być ponad taki sobie film o zombie. Nie wyszło.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones