PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 106
ocen
6,2 10 1 191106
6,3 14
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

Rasistowski film wyprodukowany przez żydów, Palestyńczycy są be terrorystami, a żydzi spoko gościami.

ocenił(a) film na 5
MalixPL

Zgadzam się. Propaganda pod postacią komedii.

ocenił(a) film na 9
rebdoomer420

Eeeeee tam, mój mąż jest muzułmaninem i mu się podobał. :D

ocenił(a) film na 1
Gatiniusha

Jak tu sie dziwić..

ocenił(a) film na 9
kacper4008

...wypowiedziane przez kogoś, kto daje 10 filmom takim jak "Szybcy i wściekli 5", lub "Indiana Jones i ostatnia krucjata" , które są typową amerykańską papką. Ta bardzo inteligentny i oryginalny...

ocenił(a) film na 1
Gatiniusha

Druga pała, ogląda kiczowate filmy, a poza tym ma gust gorszy od Trynkiewicza (możliwe że jesteś kimś z jego rodziny). Indiana Jones i Szybcy i Wściekli to filmy nie dla kobiet damulko

ocenił(a) film na 9
kacper4008

No tak, zapomniałam...tak bardzo ociekają testosteronem! :D No nie, Indiana Jones to taki typowy zapychacz czasu, na pewno nie dzieło filmowe, ale zwykła rozrywka. Może trochę zawyżyłam ocenę "Nie zadzieraj...", ale podobał mi się i rozbawił mnie.
Nie uważam go za film, bez którego nie mogłabym żyć, lecz patrząc na pozostałe filmy z Sandlerem, to jest, moim zdaniem, bardzo zabawny.

A dawanie "Samym swoim" - klasyce polskiego kina, oceny 4 to zwykłe trollowanie chyba. Dalej nie warto dyskutować.

ocenił(a) film na 5
Gatiniusha

Jak można wejść na temat gustu samemu oceniając tak marną komedię na 9/10?

Gatiniusha

hej, koleżanko - Akurat Indiana Jones i ostatnia krucjata to bardzo dobry film ;)
A tu ma 7,7/10
Także w tym wypadku pojechałaś z własnego gustu.

ocenił(a) film na 8
kacper4008

dorzućmy tutaj jeszcze 10/10 dla ostatniej części rambo..... szkoda dyskutować z nim w ogóle

ocenił(a) film na 1
Coffemachine

2 debili którzy oglądają żydowskie gnioty. Ty dałeś 10/10 na Straszny Film 2 który jest totalnym gównem.

ocenił(a) film na 8
kacper4008

dałem z sentyment anie dla tego że uważam że jest boski. a używając twojego określenia gównem jesteś ty- od zachowania bo odnoszenie się do innych ludzi, kończąc na tak ekstraordynaryjnych wypowiedziach na poziomie drugiej klasy gimnazjum

kacper4008

Żałosne - dać 1 jakiemukolwiek hollywoodzkiemu filmowi - dziecinada. Nie umiesz oceniać filmów.

ocenił(a) film na 1
Wilkolak_Autograf

Zmieniłem na 2. Podoba się?

kacper4008

Zmień nastawienie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
wojvenom

To gówno nie komedia

ocenił(a) film na 8
kacper4008

naucz się trochę kultury po pierwsze, a po drugie zalecam zaznajomienie się z zwrotami "komedia" czy "pastiż"

Coffemachine

Ja natomiast zalecam zaznajomienie się ze słownikiem języka polskiego.

ocenił(a) film na 8
litwosxd

wyborna kontra naprawdę, chciałbym zauważyć tylko że, nie popełniłem nigdzie błędów i wyśil sie bardziej

Coffemachine

No przecież ma racje... Pisze się PASTISZ.

ocenił(a) film na 2
wojvenom

Ojejku tak mi przykro że obraziłem twój film. Szkoda że jesteś do niego tak przywiązany że sugerujesz mi stryczek.

Niektórzy ludzie tutaj za ocenę im nie odpowiadającą są w stanie chyba oddać życie...

ocenił(a) film na 8
MalixPL

Ta zwłaszcza scena w której Żydzi wyciągają broń z każdego miejsca jakie się da... W ogóle nie stereotypowe i w ogóle nie wjeżdża na Żydów

ocenił(a) film na 5
MalixPL

Typowy film Adama Sandlera z lekką kopią Borata w tle. Srednie kino na niedzielnego kaca, aby coś w tv leciało a człowiek nie bardzo musiał sie skupiać na fabule.

ocenił(a) film na 4
kath_5

lub raczej na czas, kiedy stan przytępienia zmysłów zielskiem nie daje innych możliwości robienia czegokolwiek niż debilnego rechotania.

ocenił(a) film na 5
kapral11

Też prawda ;)

ocenił(a) film na 5
MalixPL

Jestem Żydem i film mi się podobał.

MalixPL

Przecież z Żydów też się nabijają, i to jak! Chyba oglądałeś jednym okiem :). Moim zdaniem to wszyscy tutaj "dostali" po równo od scenarzystów.

MalixPL

Osoby, dające hollywoodzkim filmom 1-2/10 i otwierające o tym temat są tępymi, zarozumiałymi hejterami, nad którymi więksi się znęcali.
Jakbyś umiał myśleć racjonalnie - nie miałbyś powodu na wysrywanie takich rzeczy.

ocenił(a) film na 2
Wilkolak_Autograf

Wow, więc hollywood nie może wypuścić gniota? Filmweb jest jaki jest. To nie jest mój typ komedii, z tego co pamiętam ten film w ogóle mnie nie rozśmieszył.


Jakbyś umiał myśleć racjonalnie - zobaczyłbyś o co chodzi tak na prawdę w tym filmie.

MalixPL

Może wypuścić zły film, ale jprdl bez przesady - w końcu nie dopuszczają amatorskich katastrof do Hollywood (1 to najgorsza ocena jaka istnieje - nie ma gorszej, 2 to kompletna porażka - dodaj efekty specjalne, zdolną obsadę, ś.dź. i pomysł i już masz minimum 5, przy czym przecież 5 to średniak. To nie gust.

... No i już zaczynają się teorie spiskowe, propagandy i w ogóle ;)
No dajesz... - o co chodzi? :P

Wilkolak_Autograf

To Ty tak na poważnie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones