PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696236}
5,7 2 592
oceny
5,7 10 1 2592
Niebezpieczne zanurzenie
powrót do forum filmu Niebezpieczne zanurzenie

Z poczatku nie bylam przekonana, ale im dalej w las tym ciemniej, a w tym przypadku: film nabral klimatu, napięcia; charakteru. Nie jest to "dzieło sztuki", ale przyjemnie sie ogląda. Dalabym 6, ale ostatecznie oceniam na "dobry" i stawiam "7-mkę".

qzka

Mam podobne zdanie, film nie jest jakiś wspaniały, ale całkiem dobrze się ogląda, napięcie też jest, człowiek zaczyna się trochę przejmować tym, co się stanie z postaciami, a chyba o to chodziło.

ocenił(a) film na 7
qzka

W pełni się zgadzam, ponadto człowiek zaczyna się zastanawiać nad tym specyficznym kawałkiem chleba. Dzięki filmowi czegoś się nauczyłem, np. tego, że dziś wciąż nurkuje się w dzwonach, ilu ludzi i jakie pieniądze zaangażowane są w rurociągi ułożona na dnie oceanów. Nie jest to arcydzieło, ale dobry kawałek filmu.

ocenił(a) film na 6
qzka

Dobrze by było aby jakiś fachowiec się wypowiedział czy realia pokazane w filmie są zgodne z prawdą, czy nam po prostu nie wciśnięto bajeczki... W każdym razie sprawia wrażenie solidnego filmu o trudnej i niebezpiecznej pracy, i robi wrażenie. Polecam.

ocenił(a) film na 7
jjarek_filmweb

Na pewno niektóre fakty były naciągane, ale tak to już jest w filmach.

ocenił(a) film na 5
jjarek_filmweb

Nie jestem fachowcem, ale:
1) Na tej głębokości powietrze jest trucizną, stosuje się inne mieszanki. Jak ktoś chce szczegóły niech wygoogla 'toksyczność tlenowa', nie mówiąc już o narkozie azotowej.
2) Po kilku minutach na 200+m dekompresja trwałaby godziny. Po takim czasie jak spędzili to raczej dni. Po takim wynurzeniu jak 'młody' przeżycie byłoby cudem.
3) Meduzy parzą przez szczelny kombinezon? Jak?

ocenił(a) film na 6
DanielF

I w ten sposób wiedza i logika "zabija" magię kina... ;-))) Pozdro...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones