PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8091}

Niebiańskie istoty

Heavenly Creatures
7,0 12 268
ocen
7,0 10 1 12268
7,3 9
ocen krytyków
Niebiańskie istoty
powrót do forum filmu Niebiańskie istoty

Jak wyglądała relacja sprawczyń po morderstwie? Kto zdecydował o jej zerwaniu? Filmweb pisze, ze to Pauline przestała odpowiadać na listy, ktoś z komentujących-odwrotnie, Juliet w wywiadzie powiedziała, że nie miałaby Pauline nic do powiedzenia, wersja z zakazem kontaktu to ponoć bujda.

Jak to w końcu było?

vivi86

Polecam film o tej historii na yt na kanale stanowo, dziewczyna zawsze robi konkretny research i według niej zakaz kontaktu po wyjściu z więzienia był jednym z warunków dzięki którym były tam tylko 5 lat

alexandra_ff

Od Stanowo dowiedziałam się o sprawie :) Grzebałam w sieci, dorwałam jakiś wywiad, w którym Juliet twierdziła, że nie było żadnego zakazu, niemniej już nigdy się nie skontaktowały ze sobą.

ocenił(a) film na 10
alexandra_ff

Stanowo akurat bardzo słabo opisała tę sprawę. Polecam wideoeseje Stephanie Harlowe, są 3 części trwające po godzinę, warto wszystkich posłuchać. Dziewczyna cytuje i omawia wpisy z pamiętnika Pauline, dzięki niej zrozumiałam relacje dziewcząt z ich rodzicami. Stanowo potraktowała sprawę jako wybryk niedojrzałych 15 latek, wprost mówiąc, ze nie chce się jej czytać pamiętników i twórczości dziewczyn.
Juliet czy Anne jest teraz mormonką, więc wypiera się jakiejkolwiek romantycznej relacji między nią a Pauline i utrzymuje, ze została zmuszona do morderstwa :') Wątpie, zeby obecne wywiady z nią były jakkolwiek wartosciowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones