PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684520}

Niech mnie ktoś pokocha

Somebody Marry Me
4,5 133
oceny
4,5 10 1 133
Niech mnie ktoś pokocha
powrót do forum filmu Niech mnie ktoś pokocha
markus1511_2

Ten film jest kręcony bez żadnych cięć. Naprawdę. Kamera pracuje przez 1h 30 min. bez przerwy.

ocenił(a) film na 10
marcinlecki

Podobał mi się ten film. Brakowało mi tu jednak lepszego zakończenia. Momentami mogło się wydawać że oglądam jakiś skrzecz a nie film a jednak wg mnie warto było obejrzeć i nie przeszkadzało mi to jak ten film zrobiono. Brak mi jednak tego zakończenia, wyjaśnienia np dlaczego tam był weterynarz, wyglądało to jak przedstawienie, które zaplanował jego ojciec (tak jak było w innym podobnym filmie - chyba SKNERUS 1994r) lub jak spisek tej opiekunki i jej "syna" weterynarza który zachowywał się jak lekarz. Szkoda , że tak to zostawili.

Napiszę tak trochę z innej beczki:
Ciekawostką jest to, że film ukazał kilka typów ludzi, których można spotkać w sieci.
Tyle lat minęło, ale ten problem jest nadal aktualny i np młode dziewczyny ślepo wierzą w to co im ktoś pisze. Z panami też nie jest inaczej, potrafią wydać majątek gdy im ktoś pokaże w monitorze kawałek nagości. Później mają żal do siebie i szukają winnych. Piszę o tym, że trzeba być zawsze ostrożnym, ale już dawno zrozumiałem iż nie da się wszystkich, że tak powiem "uświadomić".

markus1511_2

Ciekawe jest to, ze od 2016 roku nikt nie potrafil dodac tytulu filmu na FILMWEB.
Do tej strony "doszedlem" po wpisaniu : John Asher, otwarciu rezyserii jego filmow i wybraniu z angielskich tytulow filmow.
Dziwie sie jak moglem odnalezc tytul podany przez Ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones