PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95821}

Niedziele w Avray

Les Dimanches de ville d'Avray
514
chce zobaczyć
8,0 2
oceny krytyków
Niedziele w Avray
powrót do forum filmu Niedziele w Avray

Reżyser wyciska łzy widzom wszystkimi sposobami. Nawet niezbyt stosownymi. Dramat niekochanej dziewczynki, kombatanta z pourazową amnezją, trochę niezdrowa (pedofilska?) miłość odrzuconych, nieludzka policja, brutalny świat. Ufff. Bourguignon - podobno dobry rzeźbiarz - nakręcił tylko kilka filmów - i bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 10
paulion

Oglądałem to wieki temu. Filmu [oglądanego w DKF-ie ] nie bardzo pamiętam. Zapamiętałem bardzo pozytywne wrażenie. Chętnie byn go obejrzał [dziś pewnie bym miał takie zdanie jak ty]. Nie wiesz skąd go wziąść? Pzdr.

ocenił(a) film na 4
krdor

Mogę Ci wysłać kopię.

ocenił(a) film na 10
paulion

Bardzo chętnie. Filmy starsze niż 20 - 30 lat trudno obejrzeć. Komercyjne telewizje ich nie pokazują, rzadko są na DVD, w internecie itp. Ten film przez lata chciałem sobie przypomnieć bo fabuła mi się rozmyła w pamięci.
kdorobek@op.pl

ocenił(a) film na 9
paulion

Eeee... Przesadzasz.

ocenił(a) film na 4
Sqrchybyk

Jasne, że przesadzam. Ale generalnie tak to jest....

ocenił(a) film na 10
paulion

Udało mi sie na niego trafić [ napisy]. I podobał mi się bardzo. Nic nie stracił a wręcz zyskał.

ocenił(a) film na 9
paulion

Nonsens, tyle tam pedofilii co w Leonie zawodowcu. Film jest znakomity, ale wymaga wrażliwości, absolutnie nie dla amatorów kina kopanego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones