PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31596}

Niekończąca się opowieść III

The NeverEnding story III
5,8 4 572
oceny
5,8 10 1 4572
Niekończąca się opowieść III
powrót do forum filmu Niekończąca się opowieść III

Dla mnie film zakończył się na drugiej części...a to co zrobili filmowy z trójki to totalne dno na najwyższym dennym poziomie. I ten śmieszny dubbing...efekty specialne są takie jakby ich nie było a był to przecież 1994 rok. Rok po "Jurassic Park. Śmiechu warte. A najbardziej dobiła mnie Nicole z Aurynem na zakupach...to już szczyt. I wogóle ten nowy auryn jakiś taki dziwny.

ocenił(a) film na 5
pinio35

"Niekończąca się opowieść III" = niepotrzebna kontynuacja. Również dla mnie druga część "Niekończącej się opowieści" oznacza koniec filmowych adaptacji powieści Endego. Ten tutaj film to raczej parodia poprzednich części filmu i jeszcze innych filmów; na przykład to wspomnienie "Armaggedonu"... O wiele zgrabniej do książki nawiązali twórcy miniserialu "W krainie Niekończącej się opowieści", chociaż i ich fantazja poniosła, kiedy rozwijali wątki niektórych postaci. Tam jednak Auryn też inaczej wygląda niż w dwóch pierwszych częściach "Niekończącej się opowieści".

ocenił(a) film na 1
pinio35

A mnie zabolało, że z Falkorna - który był przecież inteligentnym i dostojnym stworzeniem - zrobili zwykłego tępaka pokroju Stimpy'ego, a znowu z Pożeracza Skał jakąś kamienną wersję Freda Flinstone'a, tylko po długotrwałej lobotomii. No i gdzie jest piosenka Limahla?! I skąd... TA... ŚREDNIA?!?!?!?!

GandalfCzarny666

Widzę że też niedawno obejrzałeś recenzję Nostalgia Critic :)

ocenił(a) film na 1
marmot18

Kiedyś, dawno temu oglądałem tego potwora ale widać i wtedy uznałem ten film za mierny, bo mój mózg całkowicie mi wymazał go z pamięci;). A recenzja Critica, pokazała dlaczego go wymazał

marmot18

Hehe, chciałem napisać to samo
=)

pinio35

Ta część nie powinna powstać!

Lawender

Dla mnie 2 też nie powinna powstać. 1 to mistrzostwo, 2 i 3 to siódma woda po kisielu.

Anna_Sandstorm

Rozumiem że tylko do tej części zrobili dubbing

Brandon568

Oglądałam 1 i 2 część z lektorami, 3 z dubbingiem (kiepsko dobrali głosy do dziecięcych bohaterów). Ale dość dawno, możliwe że wyszły wersje z dubbingiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones