PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 226 706
ocen
7,7 10 1 226706
7,3 49
ocen krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

Gdybym brała pod uwagę większość z komentarzy, które tu umieszczacie, to bym nie obejrzała wielu dobrych filmów...
"Nienawistna ósemka" moim zdaniem bez problemu dorównuje "Django" i "Bękartom wojny".
Serdecznie polecam wszystkim fanom Tarantino! :)

użytkownik usunięty
justyneczka100

Sugerowanie się opiniami użytkowników Filmwebu na ogół jest strzałem w kolano.

ocenił(a) film na 10

Nieprawda, ja sugeruję się w bardzo dużym stopniu, tylko trzeba umieć odzielić ziarno od plew.

ocenił(a) film na 9
justyneczka100

Co Ty "kobito" gadasz - przecież ten film zarówno Bękarty jak i Django bije na głowę - kameralny klimat, mało efekciarstwa, kapitalne dialogi i przede wszystkim WRESZCIE zero poprawności politycznej !!! Na równi z Pulp Fiction !

ocenił(a) film na 10
RogerVerbalKint

Tak, tak, H8 jest znacząco lepszą produkcją.

justyneczka100

Mam podobne odczucia. Gdyby nie fakt, że mocno sobie postanowiłam obejrzenie tego filmu po pierwszym (krótkim) zwiastunie w telewizji, to bym się zastanawiała. Ciężko mi się odnieść do Bękartów, bo nie widziałam od początku, co muszę nadrobić, ale znaczenie bardziej podobał mi się niż Django.
Osobiście poleciłabym go nie fanom Tarantino, albo przynajmniej nie wszystkim, a fanom czarnego humoru i nutki abstrakcji w filmach. Mam wrażenie, że niektórzy miłośnicy reżysera oceniają wszystkie jego filmy przez pryzmat Pulp Fiction: mieszanka gatunków, wiele wątków, wiele planów, zwrotów akcji, itd. Tutaj mamy rozkręcającą się historię, nieco w stylu Aghaty Christie, piękne ujęcia, świetny dźwięk. Jest dużo gadania, rzeczywiście, ale właśnie te dialogi, czasem absurdalne, mnie zauroczyły.
Film podobał m się od samego początku, a z fotela wstałam jak skończyły się napisy i zapaliło się światło. Byłabym gotowa ponownie zapłacić za bilet.

ocenił(a) film na 9
greennoodle

Jedyny film w kinie na którym mój mąż nie zasnął hehe:)

ocenił(a) film na 9
justyneczka100

Sugerowanie się użytkownikami Fw mija się z celem. Mówić, że film Tarantino jest przegadany, to jak zarzucać musicalowi, że za dużo w nim śpiewają. Tak samo jak masa osób nie zrozumiała "Od zmierzchu do świtu" przez co ostro krytykował ten film.

ocenił(a) film na 10
Ildhur

"od zmierzchu do świtu" to nie QT a RR

ocenił(a) film na 10
justyneczka100

Fanom Tarantino nie trzeba polecać filmów Tarantino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones