PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 226 816
ocen
7,7 10 1 226816
7,3 49
ocen krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

Jak dla mnie jeden z najsłabszych filmów Tarantino....

ocenił(a) film na 8
robbob

Tarantino w normalnej formie, czyli w bardzo dobrej:) No ale Quentin zawsze miał zróżnicowane oceny. Ja nie znoszę "Kill Billa"

ocenił(a) film na 10
robbob

luknij jeszcze raz, ale ze zrozumieniem tematu

ocenił(a) film na 4
jerzyfiliptelemann

sorry...nie wiedziałem, ze nie mogę mieć własne zdania:):)
ps. tak poważnie to po prostu każdy ma swój gust, swoje emocje, swoje tematy i subiektywne oceny:)

ocenił(a) film na 9
robbob

Dla mnie to prowokacja:) Można nie lubić Tarantino ale nawet wtedy nie wolno zapomnieć o mistrzowskiej grze aktorów, genialnych zdjęciach i tego typu walorach których NIE MOŻNA ocenić na 4... Także proszę o kinematograficzny obiektywizm:)

ocenił(a) film na 8
Rodota

Autor tego tematu dał tak wyczerpujące argumenty przeciwko temu filmowi, że aż mnie zatkało...

ocenił(a) film na 4
Mateusz_Paczek

Autor tego tematu... nie prowadzi Bloga na film webie...tylko wyraża krótkie opinie, subiektywne do których ma prawo jak każdy ...i głupie komentarze są zbędne:):)

ocenił(a) film na 8
robbob

Masz do tego prawo, lecz tylko się ośmieszasz nie podając argumentów ;]

ocenił(a) film na 10
robbob

My, na swoja obronę mamy to:
7,7 oraz Oscar Złoty Glob BAFTA Critics' Choice oraz 1 inna nagroda i 19 nominacji
dlatego nie musimy niczego udowadniać, ty musisz. W przeciwnym wypadku... pogódź się.

robbob

QT nie jest dla każdego :) Moim zdaniem jeżeli chodzi o realizację filmu to pod każdym względem Nienawistna Ósemka jest jego najlepszym filmem, co w cale nie oznacza że moim ulubionym ale na pewno najlepszym.

robbob

Sroga ocena, aż się boję ile jaką notę ma Twój ulubiony film...

ocenił(a) film na 8
robbob

Kurczę, jak ja uwielbiam takie treściwe, pełne rozbudowanej argumentacji wypowiedzi...

ocenił(a) film na 3
robbob

Może nie najgorszy ale to ten sam poziom co bękarty czy Django, czyli gniot, ratuje go trochę muzyka i zdjęcia, połowa filmu przegadana (nie do strawienia) no i poprawność polityczna dodatkowo dorzuca kolejna porcję dziekciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones