PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 226 811
ocen
7,7 10 1 226811
7,3 49
ocen krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

Django unchained brałem za schyłek kariery Tarantino a tu niespodzianka.
Dla fanów "klasycznego" Tarantino, dzieci będą zawiedzione i zrozpaczone.

8/10

użytkownik usunięty
thuscomethusgo

Klasyczny to jest score Morricone i westernowa otoczka, nic więcej. Scenariusz to kupka.

ocenił(a) film na 7

Kupka = The Force Awakens ;>

użytkownik usunięty
thuscomethusgo

No widzisz, TFA znalazło kolegę do miana największego rozczarowania roku.

ocenił(a) film na 7

Przed projekcją TFA przewidywałem 4/10, skończyło się na 2/10 ;>
THE natomiast zupełnie mnie powrotem do dawnego stylu.
Dawny styl = Jakość.

ocenił(a) film na 7
thuscomethusgo

zaskoczył*

użytkownik usunięty
thuscomethusgo

Gdzie tu dawny styl? Tarantino od lat leci na autopilocie i zjada swój własny ogon.

ocenił(a) film na 7

Moze dlatego chce zrobić jeszcze tylko dwa filmy,bo generalnie to taki niekończący się serial Tarantino-wski ale fakt,faktem dobry serial :)

ocenił(a) film na 9

Ciekaw jestem, co to znaczy, że Tarantino od lat leci na autopilocie i zjada swój własny ogon? Możesz rozwinąć swoją myśl? Czy Melville kręcąc kolejne filmy w podobnym, charakterystycznym dla siebie klimacie, leciał na autopilocie i zjadał swój własny ogon? Czy robią to też bracia Coen? Czy Scorsese też leci na autopilocie? Czy reżyser powinien ciągle się rozwijać, za każdym razem kręcić totalnie inny film od poprzedniego? A jeśli tak, to dlaczego i który reżyser tak robi, lub robił? Dodam, że Nienawistnej ósemki jeszcze nie widziałem, poczekam na seans w kinie, a Tarantino uwielbiam i kupuję każdy jego film... zwątpiłem w niego tylko przy okazji Kill Billa uznając, że "to już nie jest ten Tarantino co w latach 90-ych", zmieniłem zdanie dopiero przy powtórnym seansie kilka lat później.

użytkownik usunięty
miczum

Remake Reservoir Dogs w westernowej otoczce.

ocenił(a) film na 7
miczum

Po prostu Kill Bill to inna tematyka,ale to nadal świetny Tarantino!

ocenił(a) film na 9
aronn

@aronn zgadzam się, choć w czasach kinowej premiery Kill Billa uważałem inaczej.

@_DISCLAIMER_ a jak to odnieść do tego zjadania własnego ogona i lecenia od lat na autopilocie?

ocenił(a) film na 8
miczum

zgadzam się, wielu twórców ma swój styl i tworzy w jego ramach, nie zmieniając go zanadto, i jakoś nie jest to zarzut.

thuscomethusgo

Bałem się strasznie tego filmu ;) że będzie przekombinowany, że za długi (jest, ale się tego nie czuje), że Tarantino w którąś stronę przegnie, ale nie :) jest dobrze, nawet bardzo dobrze, muzyka rewelacja, ogólnie klimat bardzo mnie urzekł. W kinie było chłodno, więc już w ogóle ;) jak będzie na DVD to dołączy do mojej kolekcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones