PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714192}

Nienawistna ósemka

The Hateful Eight
7,7 226 816
ocen
7,7 10 1 226816
7,3 49
ocen krytyków
Nienawistna ósemka
powrót do forum filmu Nienawistna ósemka

samuel l jackson

ocenił(a) film na 9

u son of the bitches ! kapitalny jest gosciu oskar sie nalezy jak najbardziej

użytkownik usunięty
franeek089

Samuel L. Jackson po raz kolejny grający Samuela L. Jacksona w filmie Tarantino.
Oscarowa rola...

ocenił(a) film na 9
franeek089

a w dodatku: "The nigga in the stable has a letter from Abraham Lincoln."

ocenił(a) film na 6
franeek089

Zagrał "rewelacyjnie" jak zawsze. Jak zawsze został nominowany i tak jak zawsze dostanie masę nagród. Tak właśnie widzę Samuela. Tak samo... jak zawsze.

ishael

A gdzie ty widzisz tą nominację do oscara?

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

No właśnie jej nie ma. Napiszę jeszcze raz:
Zagrał dokładnie tak samo jak zawsze we wszystkich niemal filmach. Nikt tego jak zwykle nie docenił i żadnej nagrody Mu nie przyznał. Tak właśnie wg mnie gra Samuel. Zawsze ten sam piach.

:)

ocenił(a) film na 8
franeek089

Samuel rzeczywiście rewelacyjny, ale jeśli miałam wyróżnić jedno nazwisko byłby to Walton Goggins.

ocenił(a) film na 8
Kasiek_haz

Oj tak! Poznałem go w Justified, szkoda, że skończyli serial.

ocenił(a) film na 9
Kasiek_haz

Podpisuję się pod tą opinią - gdzie nie zagra Goggins (Justified, The Shield, Synowie Anarchii) to dosłownie zamiata resztę obsady. A w tym filmie był chyba najpozytywniejszą postacią i właściwie zaraz od jego pojawienia wiedziałem, że on jest w porządku ;)

ocenił(a) film na 9
franeek089

na nominacje jak najbardziej, ale czy na Oscara to już nie wiem. Tak jak było wspomniane wyżej zagrał świetnie, ale raczej nic nowego.

ocenił(a) film na 9
bartekkk888

tak a di caprio za zjawe sie nalezy ... bitch please

ocenił(a) film na 9
franeek089

a gdzie ja napisałem coś takiego? :o

ocenił(a) film na 9
franeek089

Leo na pewno należy się Oscar jak mało komu za całokształt, "Zjawa" to nie jest jego życiowa rola, wiele razy zagrał lepiej. Ale w tym roku nie ma też jakiejś dużej konkurencji, bo chyba nie Matt Damon za "Marsjanina" :p

ocenił(a) film na 8
franeek089

A jakie znaczenie ma (miałoby) to, że dostanie Oskara? Jak dla mnie to żadne potwierdzenie tego, że to świetny aktor.

franeek089

tą jedną scene to mogli se darować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones