PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535756}

Niepamięć

Oblivion
6,8 139 502
oceny
6,8 10 1 139502
5,3 13
ocen krytyków
Niepamięć

Jest rok 2077: Jack Harper (Cruise) stacjonuje na ewakuowanej Ziemi, serwisując niesprawne drony. Jego misja jako część operacji mającej na celu zabezpieczenie niezbędnych surowców po dekadach wojen z obcymi dobiega końca. Za dwa tygodnie Harper dołączy do grupy ocalałych przebywających w kolonii, na księżycu Saturna - Tytanie, z dala odJest rok 2077: Jack Harper (Cruise) stacjonuje na ewakuowanej Ziemi, serwisując niesprawne drony. Jego misja jako część operacji mającej na celu zabezpieczenie niezbędnych surowców po dekadach wojen z obcymi dobiega końca. Za dwa tygodnie Harper dołączy do grupy ocalałych przebywających w kolonii, na księżycu Saturna - Tytanie, z dala od zniszczonego wojną świata, który kiedyś nazywał domem. Życie patrolującego niebo z wysokości tysięcy metrów Jacka ulega drastycznej zmianie, kiedy ratuje z rozbitego statku kosmicznego piękną nieznajomą. Pojawienie się kobiety daje początek łańcuchowi wydarzeń, które zmuszają Jacka do podania w wątpliwość wszystkiego, co do tej pory wiedział. Odkrywając szokującą prawdę, która łączy go z Ziemią z przeszłości, Jack zostaje zmuszony do licznych aktów odwagi. Los ludzkości spoczywa teraz w rękach człowieka, który wierzył, że nasz świat wkrótce zostanie stracony na zawsze.

Niepamięć
Zwiastun nr 1 (polski) 2:30
Niepamięć
Making of Na planie filmu "Niepamięć" - Sky Tower 2:12
Niepamięć
Zwiastun nr 2 2:35
Wczoraj zaprezentowaliśmy amerykański zwiastun widowiska SF z [person=24]Tomem Cruise'em[/person]. Dziś mamy dla Was ekskluzywny polski zwiastun, w którym ujawniamy polski tytuł – [b]"[film=535756]Niepamięć[/film]"[/b]. Jack Harper ([url=http://www.filmweb.pl/person/Tom.Cruise]Cruise[/url]) jest jednym z ostatnich mechaników pozostałych na Ziemi w celu naprawy dronów. Był członkiem zakrojonej na wielką skalę misji wydobywania niezbędnych surowców z Ziemi zniszczonej przez Scavs. Ta misja dobiega właśnie końca. Jego praca ogranicza się już w zasadzie do samotnego patrolowania nieba. Ale pewnego dnia ratuje piękną kobietę ocalałą z rozbitego statku kosmicznego. Jej pojawianie się uruchamia ciąg zdarzeń, które sprawią, że Jack zakwestionuje wszystko, co wie, a los ludzkości spocznie w jego rękach. Polska premiera w kwietniu. 2012-12-10T10:01:46 https://fwcdn.pl/webv/95/32/29532/oblivion_29530_4.29532.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/256/535756/oblivion_plsub.vp9.1080p.webm
Niepamięć zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$286 168 572 na świecie
$89 107 235 w USA
$197 061 337 poza USA
budżet
$120 000 000
na podstawie
Arvid Nelson (komiks) /
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Universal Pictures (przedstawia) / Chernin Entertainment (produkcja) / Monolith Pictures (III) (produkcja) / więcej
tytuł oryg.
Oblivion
inne tytuły
Horizons (tytuł roboczy) USA
więcej

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.