PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827794}

Nieplanowane

Unplanned
5,8 9 631
ocen
5,8 10 1 9631
2,5 4
oceny krytyków
Nieplanowane
powrót do forum filmu Nieplanowane

Abstrahując od mojej oceny filmu ( chociaż jest doskonałym przykładem, ale takich "piekiełek z ocenami" jest duuużo więcej ) - Jak KUR.A można temu filmowi dać 1? czy POSTĘPOWI użytkownicy filmwebu jedynkę mają podpisane JESTEM ZA ABORCJĄ zamiast "nieporozumienie". Z kolei czy konserwatywni użytkownicy zamiast "arcydzieło" mają napisane" przy 10 - Jestem przeciw aborcji??
Może ktoś mnie oświeci?
Może redakcja filmwebu spróbuje coś z tym zrobić? Bo w przypadkach takich filmów ( Smoleńsk, Wszystkie filmy patriotyczne, filmy o gejach itp w nieskończoność) zamiast oceny użytkowników jest FESTIWAL POGLĄDÓW.
Rozumiem, że macie w dupie ten wpis i WIĘKSZOŚĆ dalej będzie oceniać - w najlepszym wypadku - żeby powkur..ać Lewaków/Prawaków.
Największy sukces osiągnę, jeśli choć jedna osoba zmieni sposób oceny filmów na "trochę normalniejszy".
Bo patrząc na ocenę filmu, drodzy Filmwebowicze, chciałbym coś się o nim dowiedzieć, a nie przekonać się czy akurat teraz komputer mamie zabrali dzieciaki z młodzieżówki RAZEM i Antify, czy jednak fani Konfederacji i młodzi sympatycy ruchów Narodowych czy ProLife.
I ten komentarz można wkleić pod setkami filmów na filmwebie.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones