PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827794}

Nieplanowane

Unplanned
5,8 9 623
oceny
5,8 10 1 9623
2,5 4
oceny krytyków
Nieplanowane
powrót do forum filmu Nieplanowane

Kiedy w Polsce?

ocenił(a) film na 8

Bardzo chciałabym zobaczyć ten film, wie ktoś może czy jest gdzieś dostępny z napisami PL albo z lektorem? Nie liczę, że będzie u nas w kinach...

ocenił(a) film na 9
ktotojest

Podobno ma trafić do polskich kin (pewnie nielicznych, jak znam polskich dystrybutorów kinowych, ale niech będzie i to!) w listopadzie br.

ktotojest

Proszę nasłuchiwac ogłoszeń duszpasterskich w swojej parafii, przypuszczam, że też Kościół zaangażuje się w promocję wyświetlań w kinach, a może sam nawet to będzie robił, choć współcześnie nawet "związek wyznaniowy" musi opłacić projekcję u siebie. Inna droga,ale dla młodych: darmowe wyświetlenie w szkole, bo prawo na to pozwala, "cele edukacyjne" uwalniają od opłat i pozwoleń. Katecheci pewnie wezmą się do roboty.

Wydmin

Swoje projekcje zachowaj dla siebie ;) W żadne bóstwo nie wierzę, a film chętnie obejrzę w kinie.

radoslawzal

A mnie nie obchodzi w co wierzysz, a w co nie. Odpowiedziałem na post "ktotojest" -jak chcesz się z kimś pokłócić albo zamanifestować niewiarę, to znajdź kogoś innego do dyskusji, ale może nikt z tobą nie dyskutuje -więc może warto się postarać o kogoś takiego. Zejdź ze mnie.

Wydmin

Wypowiadasz się na forum publicznym, chcesz porozmawiać w kuluarach to sobie napisz do danego użytkownika wiadomość prywatną, a teraz wyjdź.

Wydmin

Widzę Wydminie,. że twój rozmówca dostał dupościsku na słowo Kościół. W efekcie wypróżnił się za pośrednictwem klawiatury. Niektórzy tak mają, to zapewne jakieś zaburzenia o podłożu lękowym. Da się to leczyć tylko pacjent musi chcieć.

Inna sprawa to próba cenzurowania cudzych wypowiedzi. Gostek cię zaatakował a kiedy mu kulturalnie odpowiedziałeś to "wyrzuca cię" z forum. Moralność Kalego (chociaż nie wiem czy ta gimbaza ma podstawy by zrozumieć powyższy związek frazeologiczny).

P.S.: Również usłyszałem, że Kościół zamierza się włączyć w promocję tego filmu. Warto tę informację upowszechniać, bo są ludzie którzy muszą liczyć każdy grosz lub po prostu wydają na inne potrzeby. A przy znacznej zniżce (lub za darmo) więcej osób obejrzy.

HamiIkar

Gdyby chrześcijaństwo nie było prawdziwe, nie miałoby tylu gwałtownych przeciwników, nie byłoby tylu dziwnych napaści nawet w tych miejscach, gdzie spokojnie się rozmawia, a sprawa wyznania nie jest przedmiotem tej rozmowy. Jezus nie przypadkiem zapowiadał ataki ("sługa nie jest większy od swojego pana, jeśli Mnie to uczynili {prześladowania}, to i wam będą to czynić"). Chrześcijaństwo to nie ciepłe kapcie i unikanie wypowiedzi z perspektywy własnej wiary, lecz wejscie w zwarcie ze złym duchem i z grzechem. Są tego skutki, jak ta agresja "radoslawzala".

Wydmin

Tu jest jakiś kłopot z autorem tych ...bredni.

ktotojest

bedzie w polskich kinach za kilka miesiecy.

ktotojest

Jest już w sieci z napisami.

ocenił(a) film na 10
Jareczczek

jest od ponad misiaca czy dwóch, ale dzis obejrzałem. Lepszy niż horror. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
ktotojest

https://ekino-tv.pl/movie/show/unplanned-hd-2019-napisy/26364 chwyta za serducho. miłego oglądania ;)

ktotojest

Film będzie od 1 listopada w kinach.

ocenił(a) film na 5
ktotojest

Właśnie pojawił się polski zwiastun filmu:
https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+1+polski-51420

ktotojest

Hej, od 1 listopada będzie w kinach, a ich lista pojawi się tutaj: http://www.rafaelfilm.pl/nieplanowane/

ktotojest

Jak najbardziej będzie w polskich kinach. Jutro idę na przedpremierowy pokaz do kina WISŁA. Napiszę recenzję po obejrzeniu filmu.

ktotojest

Jest do ściągnięcia z zagranicznej strony bez lektora z napisami. Dzis oglądałam

ktotojest

www.cda-hd.cc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones