Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
2012
6,7 162 tys. ocen
6,7 10 1 161534
6,4 44 krytyków
Niesamowity Spider-Man
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man

Mega słabizna

ocenił(a) film na 2

Jak dla mnie to film dla pientnastolatków bez pojecia o dobrych filmach. Czysta fikcja i syf. Juz
wole pooglądać sobie pająki w piwnicy niż ten żekomy film.

kamlik

"Czysta fikcja" napisal gosc o Spidermanie...hmmm... nie mam zielonego pojecia na co liczyles? Na dokument z national geographic?

ocenił(a) film na 2
Shaganashak

Nawet dokument na TVP jest lepszy niz ten "film"

kamlik

Chyba przez pomylke trafiles na ten film?

ocenił(a) film na 2
Shaganashak

zmarnowałem pieniądze na ten film, szedłem z dziewczyną a na inne wykópione bilety, więc od niechcenia poszliśmy. Myślałem, że to nie będzie kolejny fail po dziewczynie z tatuażem.

kamlik

Dziewczyna z tatuazem czy fail? Jak dla mnie czysta kalka pierwowzoru. Troche sie wynudzilem bo oryginal ze 3 razy widzialem i uwazam ze jest o wiele lepszy od amerykanskiego aaale jak ktos lubi amerykanskie wersje to sadze ze sie nie zawiedzie bo jest dobry tylko ze po holywoodzku :p

ocenił(a) film na 2
Shaganashak

najbardziej mnie rozczarowala ostatnia scena w dziewczynce... nie jestem zwolennikiem happy endow ale zakonczenie mnie tak nienasycilo ze az mnie zgielo w zoladku.