PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3856}

Niespotykane męstwo

Uncommon Valor (I)
6,4 1 166
ocen
6,4 10 1 1166
Niespotykane męstwo
powrót do forum filmu Niespotykane męstwo

Zaczyna się może niemrawo,

użytkownik usunięty

ale z każdą minutą jest coraz lepiej. Film polecam przede wszystkim miłośnikom takich filmów jak
Rambo czy Zaginiony w akcji. Powinni być wniebowzięci.

ocenił(a) film na 7

Serio taki dobry ?

ocenił(a) film na 7

Ale skoro twierdzisz że taki dobry to z przyjemnością obejrzę ! W piątek będzie na TV -puls o 21 .50

użytkownik usunięty
bradock

No, mi się naprawdę spodobał. Trochę jak Zaginiony w akcji, tylko zamiast Norrisa Gene Hackman z ekipą. I bardziej jest to kino przygodowe niż sztuk walki. No i mówię: może trochę powolny na początku, jest cały wątek tego szkolenia, ale jak już dotrą do Azji - to się zacznie...

ocenił(a) film na 7

Ok ,dzięki .W piątek obejrzę a potem się podziele wrażeniami z tobą xD .Ostatnio oglądałem też akcyjniak wojenny ,,Ucieczka jeńców ,, z Davidem Carridine .Ogólnie film fajny ,dużo akcji też podobny do ,,Zaginiony w akcji 2 ,tylko że ma dwa wątki .Jedynie co mi się nie podobało w tym filmie to to że to była budżetówka ,film robiony od razu na VHS i czuć było jakby gorszą jakość ,rozdzielczość obrazu .Zresztą zobacz sam : http://www.youtube.com/watch?v=qRlctsrbGDw

użytkownik usunięty
bradock

Tak, wiem. Parę razy się przymierzałem, ale coś mnie w nim odrzucało. Ale spróbuję, jak będę w nastroju, żeby przełknąć nawet ewentualną tandetę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones