plakat filmu Nietoperze: krwawe żniwa

Nietoperze: krwawe żniwa

Bats: Human Harvest
2,2 477
ocen
2,2 10 1 477
111
chce zobaczyć
{"type":"film","id":275735,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nietoperze%3A+krwawe+%C5%BCniwa-2007-275735/tv","text":"W TV"}]}
Nietoperze: krwawe żniwa
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Oddział amerykańskich żołnierzy wraz z agentką CIA, Katyą (Pollyanna McIntosh), wyrusza w niedostępne rejony południowej Rosji. Ich misją jest odnalezienie i pojmanie naukowca zajmującego się badaniami nad bronią, doktora Bentona Walsha (Tomas Arana). Okazuje się, że teren jest zamieszkany przez kolonię krwiożerczych nietoperzy, które sąOddział amerykańskich żołnierzy wraz z agentką CIA, Katyą (Pollyanna McIntosh), wyrusza w niedostępne rejony południowej Rosji. Ich misją jest odnalezienie i pojmanie naukowca zajmującego się badaniami nad bronią, doktora Bentona Walsha (Tomas Arana). Okazuje się, że teren jest zamieszkany przez kolonię krwiożerczych nietoperzy, które są w stanie wtapiać się w otoczenie. Grupa ocalałych pod przywództwem Russo (David Chokachi) musi stawić czoło drapieżnym ssakom i miejscowym rebeliantom.

Nietoperze: krwawe żniwa zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.