PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8118}

Nieustraszeni pogromcy wampirów

Dance of the Vampires
7,5 30 384
oceny
7,5 10 1 30384
7,1 21
ocen krytyków
Nieustraszeni pogromcy wampirów
powrót do forum filmu Nieustraszeni pogromcy wampirów

Genialny klimat!

ocenił(a) film na 10

Tutaj nie może być innej oceny niż 10. Widziałem ten film mnóstwo razy nigdy mi się nie znudził. Również i dzisiaj zamierzam go obrzeć w tv.
Klimat jest nie do opisania. To naprawde wyjątkowy film i z pewnością zalicza się do klasyki.

Shape

i sharon tate w niezwykle uroczej roli :))

ocenił(a) film na 9
gilbert23

i muzyka Komedy wymiata. Dodaje takiego klimatu do filmu, ze szok.

ocenił(a) film na 10
kilroy

O tak! Muzyka to poważny element tego klimatu. ;) Dodałbym jeszcze scenografie i rok w którym film ten był kręcony. Mniam. ;)

ocenił(a) film na 9
Shape

Ten film to esencja smaku kilbaski z girlla zjedzona w doborowym towarzystwie ;P

ocenił(a) film na 8
Frank_Horrigan

Mnie również zachwycił. Film jest emitowany co jakiś czas na TCM, więc zainteresowanym polecam.

ocenił(a) film na 10
Shape

Fakt. Ja też mogłabym go oglądać codziennie i nigdy mi sie nie znudzi...i ten niesamowity klimat prawdziwej zimy, aż się ją czuje...brrrrr. Na zimowe wieczory jest niezastąpiony.

ocenił(a) film na 10
100krrotka

Zgadzam się ^_^. Film ma swój niepowtarzalny klimat... najbardziej jednak zapada mi w pamięć muzyka... taka niepokojąca.

Severine

Niestety główny producent filmu-nazwiskiem bodajże Rasonhoff czy jakoś tak-popsuł nieco film, wycinając niektóre fragmenty, do tego umieszczając na samym początku zielonego wampira w miejsce lwa w logo MGM zdradził komediowy charakter filmu. Przez to dzieło Polańskiego wydaje się być parodią filmów grozy a z założenia reżysera miała być to "komedia grozy". Dodatek do tytułu "lub przepraszam, ale Pańskie..." to też dzieło producenta.

OnlyMUFC

Tego Ransohoffa tobym wyklął na wieki - niech jego nazwisko będzie przeklęte. Popsuć film tak dobrego reżysera jakim jest Polański, to niewybaczalny błąd.

OnlyMUFC

Gdyby nie on ten film dzisiaj byłby o niebo lepszy i kilka scen dłuższy.

ocenił(a) film na 8
OnlyMUFC

"Nieustraszonych..." oglądam dzielnie jakieś 2-3 razy w roku, jak tylko
mam ochotę się trochę pobać, i ze zdziwieniem - takim pozytywnym
zdziwieniem, donoszę, że wczoraj na TV4 była wersja ciut dłuższa niż ta,
którą widziałam dotychczas no i oczywiście tytuł był bez dopisku o
zębach :) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
OnlyMUFC

Akurat zielony stworek jest tylko w wersji reżyserskiej, więc domniemam że jest to pomysł Polańskiego. W okrojonej wersji stworek został wywalony, a z twarzy lwa wyrastają kły.

ocenił(a) film na 10
Shape

Zgadzam się w zupełności!!!
Oglądam ten film regularnie każdej zimy co sprawia, że te chłodne, ciemne wieczory nabierają niesamowitego uroku.
Muzyka odgrywa niepowtarzalną rolę, każda postać jest mocno zarysowana,generalnie 10/10!

ocenił(a) film na 10
Shape

Polański stworzył niesamowity klimat, który jest podtrzymywany przez rewelacyjną muzykę... Oglądam go zazwyczaj, gdy za oknem pada deszcz i jest burza. Niezapomniane przeżycie...

ocenił(a) film na 9
Eleanor_Caufield

Kocham ten film straszliwie;DD
oglądałam go po raz pierwszy od jakiś 6/7 lat i muszę przyznać, że nadal mnie zachwyca i nawet przeraża:DD
a końcówka- dla mnie bomba...
nie mówiąc już o muzyce;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones