PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242219}

Nieustraszony

Huo Yuan Jia
7,6 21 310
ocen
7,6 10 1 21310
Nieustraszony
powrót do forum filmu Nieustraszony

(...)spodziewałem się czegoś lepszego. Tak to film nie stoi na najwyższym poziomie. W swoim życiu widziałem lepsze produkcje np. Blood And Bone z Michaelem Jai Whitem albo Obrońca z Tony Jaa, a te (wg mnie) lepsze filmy względem walki mają niższe średnie, niż film powyższy. Dałem filmu temu ocenę 7 ze względu na Jeta Li, który może i walczył dobrze, ale gra pozostałych aktorów nie zadawalała... Także podsumuwując tylko 7/10.

ocenił(a) film na 3
AdamBayern01

Film zapowiadał się w porządku tylko niestety jest kompletnie niewykorzystany. Naprawdę mocno się zawiodłem, bo ma naprawdę dobre elementy. Przemiana dla mnie jest nieprzekonująca, Japończyk naprawdę dobry, ciekawy motyw rodzinny, ale ciągle jakieś niepociągnięte wątki.

ocenił(a) film na 7
okmarek

Dobrze Pan mówi. Polecić coś, jeżeli chodzi o zajebiste walkii? ;)

AdamBayern01

Polecam film Ip Man i Ip Man 2 są na faktach i film jest najlepszy jaki widzialem w zyciu jesli chodzi o sztuki walki jest numer 1.

ocenił(a) film na 7
Cocado

1 część oglądałem i powiem że widziałem lepsze względem walki. 2 zobacze nie bawem, choć mi się nie spieszy ;p

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

w tym filmie nie tylko chodzi o sztuki walki/mordobicie a z tych co wymieniłeś to według mnie blood and bone jest najsłabszy, jai white pokazuje tylko coś w paru scenach ale fabuła+gra aktorska to jak w nowych filmach ze seagalem

co do Ip Man to zgadzam się z kolegą Cocado, jest po prostu rewelacyjny. jak pierwszy raz zobaczyłem ten film to mnie zatkało mimo że wcześniej widziałem ong bak, obrońce, człowieka psa, undisputed itd. dzięki temu filmowi zapoznałem się z filmografią donnie yenna


co do nieustraszonego to nie tylko mi się spodobały walki ale scenografia, krajobrazy, klimat azjatycki bo takie coś uwielbiam

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Podbijam. Mi też się podobał ten film. Trochę mi przypominał,,Dawno temu w Chinach''.

AdamBayern01

Film faktycznie nie był szczególnie dobry, fabuła nie jest porywająca, w filmie widać błędy, jest przekolorowany, Cięzko nazwać go dobrym bo widziałem lepsze, film ogólnie nudny, nie wpływający na ludzkie emocje

ocenił(a) film na 7
skuti

Ja też widziałem lepsze, pod względem walki, jak i fabuły :)
Blood And Bone i Obrońca to świetny przykład ;)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

do blood and bone niestety nie moge się zgodzić że ma lepszą fabułe tak jak wyżej napisałem. jedynie obrońca może z tym filmem konkurować

ale każdy ocenia i ogląda to co mu się podoba



takie porównanie na IMDB

Nieustraszony - średnia 7,6 - głosów 40,568
Blood And Bone - średnia 6,6 - głosów 11,358
Obrońca - średnia 7,0 - głosów 19,308


ogólnie wiesz że jest kręcony obrońca 2?

ocenił(a) film na 10
Expendable91

p.s. polecam The Raid tak jest prosta fabuła ale akcja i walki są kozackie

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Film na najwyższym poziomie ,nie dla ludzi typu ong bak.

ocenił(a) film na 5
AdamBayern01

Dopisuję się do opinii. Niestety, duży zawód. Bez klimatu Hero, czy Tygrysa i bez legendy Ip Mana zostaje tylko kolejne łubu dubu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones