PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242219}

Nieustraszony

Huo Yuan Jia
7,6 21 325
ocen
7,6 10 1 21325
Nieustraszony
powrót do forum filmu Nieustraszony

Czekam na ten film, już nie moge się doczekać jak w kinie będzie leciał. Przy okazji mam pytanko, na które nie mogę znaleść odpowiedzi. Jak nazywa się broń którą Jet posługuje się w tym filmie. Jest podobne do nunchacku tyle,że składa się z trzech części. Kto mi pomoże????

ocenił(a) film na 9
cyberola4

Ta broń najpierw składała się z 4 części, ale podczas wealki jeden fragment odciął mu przeciwnik, ale nie wiem jak to się nazywa :)
No i polecam ci ten filmik, skoro jeszcze nie widziałeś, ale będzie trzeba poczekać jeszcze z pół roku na polską premierę.

MlodY

Chodzi mi o to, że jestem ciekawa jak się ta broń nazywa. Widziałam ją na kilku filmach np. Klasztor Shaolin czy Kowboj z Szanghaju a nigdzie nie ma jak się ona nazywa. Film muszę obejrzeć za wszelką cenę i mam nadzieje że wkrótce go zdobędę. Pozdro

cyberola4

nie, ta bron sklada sie z 3 czesci :) ...i to sa takie rurki jak kiedys byly do namiotow ;D
btw. film rewelacja :)
pozdro

cyberola4

hehehe. ta bron to zwykly wiejski cep. w chinach byly one potrojne. wiekszosc broni uzywanych w kung fu mialo zwykle codzienne zastosowanie. :]

ocenił(a) film na 8
cyberola4

To jest set trótrzonowy (zwany również cepem)

cyberola4

jest to SAN JIE GUN ( albo SAN SETSU KON ) - trzyczęściowy kijj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones