film

Niewłaściwe postępowanie

2017
13m
7,8 16
ocen
7,8 10 1 16
Dwóch policjantów z CBŚ - Bigaj i Koj, wyżywa się w krakowskim parku na nocnych włóczykijach - Jusze i Bogarcie. więcej mniej
Niewłaściwe postępowanie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Krakowski park późnym wieczorem. W radiowych wiadomościach padają newsy o serii nadużyć policji zarejestrowanej nagraniami z telefonów komórkowych. Bigaj i Koj to policjanci z CBŚ, których ta sytuacja mocno zdenerwowała. Postanawiają zrewidować parę kumpli na nocnym spacerze. Jucha i Bogart poddają się zatrzymaniu, ale nie zamierzająKrakowski park późnym wieczorem. W radiowych wiadomościach padają newsy o serii nadużyć policji zarejestrowanej nagraniami z telefonów komórkowych. Bigaj i Koj to policjanci z CBŚ, których ta sytuacja mocno zdenerwowała. Postanawiają zrewidować parę kumpli na nocnym spacerze. Jucha i Bogart poddają się zatrzymaniu, ale nie zamierzają czynić tego bez protestu. Funkcjonariuszy najbardziej interesują ich telefony i prywatne wiadomości. Czy to mocne podejrzenia czy nękanie? Ogląd sytuacji tego niewłaściwego postępowania cały czas się zmienia.

Film nakręcono w Krakowie, Krasnymstawie i Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Krótka historia nocnej przechadzki po parku i bliskiego spotkania z funkcjonariuszami CBŚ. Co może wyniknąć z tak pozornie banalnej sytuacji? Przekonacie się oglądając tę sympatyczną, sprawnie zrealizowaną czarną komedię.

Całość jest płynna i naturalna, fabułka rozwija się w niewymuszony sposób. Choć film jest krótki...

więcej

ktoś wie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones