PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 401
ocen
4,3 10 1 10401
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni

Opinia

ocenił(a) film na 4

Witam,

właśnie skończyłem oglądać ten film i muszę stwierdzić, że... szkoda na niego czasu. Początek nawet ciekawy. Gdzieś czytałem opinię, że to nie jest typowa komedia a raczej komedia zawierająca elementy dramatu. Tak jak pare innych osób na filmwebie zgadzam się, że wszystkie ciekawe sceny znajdują się w zwiastunie a film można sobie darować. TCWolf82 napisał, że ten film/komedia nie jest dla Polaków. No fakt, nie jest. Szczerzę, nie rozumiem co ten film miał przekazać? To, że zdrada na każdym kroku jest zaje*ista? Żadnego przekazu nie ma. Co ciekawe... zgodzę się, że coś w tym jest, że południowcy czyli Francuzi (choć do płd raczej nie powinienem ich zaliczać), Włosi, Hiszpanie czy Rumuni tacy są. Mam "przyjemność" obserwować ich każdego dnia więc coś o tym wiem... No nic. Filmu nie polecam a wręcz odradzam. W tym czasie można zrobić jakieś inne ciekawsze rzeczy.

PS. Końcówka filmu, jak ci kolesie zaliczają siebie nawzajem i ta ich "sława" to już przesada nie pasująca zupełnie do tej szmiry zwanej filmem...

Pozdr

ocenił(a) film na 1
Juna_3

Wiesz, może w Francji ten film jest lubiany. Ale u nas, w kraju nad Wisłą- nie. Swoją droga to pomysł na film ciekawy, ale z realizacją gorzej. Szkoda Dujardina że zagrał w tym gniocie.. Pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones