PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 401
ocen
4,3 10 1 10401
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni

Nie widziałem filmu i nie zamierzam. A to z jednego prozaicznego powodu: sceny ze zwiastuna, na którym koleś wyrzuca psa przez balkon, bo ten znalazł zużytą gumkę. Uważam że pomysłodawcę tej sceny należałoby tak wyrzucić, ale najpierw przywiązać za frędzla do barierki...

czciciel

i też z tego powodu nie zamierzam oglądać
zerknąłem na trailer do tego momentu i uważam że film olać :)

czciciel

Ta scena była całkiem zabawna. Oczywiście, nie jest to jakiś wyrafinowany humor, ale wpisuje się w konwencję :)

ocenił(a) film na 2
Azzurro

jeśli to dla Ciebie zabawne to gratuluje humoru.Ja miałem być te ( nie)przyjemność być na tym w kinie. Film dno i 100m mułu.

Adas_Mleczko

widocznie nie jesteś na odpowiednim poziomie, żeby ogarnąć o co tak naprawdę w tym filmie chodzi ;)

ocenił(a) film na 2
EastJudas

żeby ogarnąć o co w tym filmie chodzi trzeba w ogóle nie mieć poziomu.

Adas_Mleczko

jak widać od 14 października nic się nie zmieniło u ciebie :)

ocenił(a) film na 2
EastJudas

No niestety absolutnie nic przynajmniej w tej kwestii ;)

ocenił(a) film na 4
czciciel

Byłam w kinie na tym filmie i do chwili kiedy pies trzymał zużytą gumkę w pysku, była to niestety najśmieszniejsza scena w całym filmie. Pech chciał,że została zepsuta, właśnie przez to,że aktor wyrzucił psa przez balkon. Dla mnie było to okropne, bo kocham zwierzęta. Tyle dobrego, że wiemy, że pies tak naprawdę nie został wyrzucony :)

czciciel

Skoro nie widziałeś filmu to na boga, nie wypowiadaj się! Film jest genialny w każdym calu, śmieszny a przede wszystkim życiowy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
czciciel

Nie widziałeś filmu, a się wypowiadasz? Oni nic temu psu nie zrobili, nie wiem czy wiesz, ale film to nie rzeczywistość, scena jest śmieszna, gdybym miał mieć takie podejście jak Ty to musiałbym zrezygnować z obejrzenia mnóstwa świetnych filmów...

czciciel

bardzo dziękuję autorowi za ten wpis. :) dobrze, że ktoś ma swoje zdanie. też nie mam zamiaru oglądać tego filmu, właśnie z tego powodu...
a tym, którzy uważają, że takie sceny są śmieszne - współczuję wrodzonego wieśniactwa... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones