PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 401
ocen
4,3 10 1 10401
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni

bzdura

ocenił(a) film na 2

Dawno takiej bzdury nie widziałem , i to ma być komedia ???
Film jest nudny i pomieszany , szkoda czasu jednym słowem.

ocenił(a) film na 6
apok97

Może za młody jesteś?

djrav77

Ja jestem dosyć stara i też nie podobał mi się ten film. Pomieszany nie był - to były różne historie :) Gdyby to był dramatem to z pewnością oceniłabym go wyżej. Smutne to było i uwłaczające gatunkowi męskiemu, ale kobiety też to robią.

ocenił(a) film na 6
rybainna

Dlatego ten film nie podejdzie każdemu, to po pierwsze.
Po drugie, gdzie Ty tam stara jesteś :) Młodość emanuje od Ciebie!
Po trzecie, obraz ten jest może i uwłaczający naszemu męskiemu gatunkowi, ale w dużej mierze prawdziwy, a to w kinie doceniam.
I w końcu po czwarte, odradzam oglądania młodym małżeństwom, parom z krótkim stażem wspólnego pożycia itp. :)

djrav77

Dziękuje, ale jesteśmy mniej więcej w tym samym wieku :)

ocenił(a) film na 6
rybainna

To ja aż taki młody jestem???

djrav77

Wiesz... to kwestia samopoczucia - ja czuję się staro, wyglądam młodo ( w miarę) przez co często pomija się u mnie " Pani" - tylko co chcesz :/

ocenił(a) film na 6
rybainna

Tak właściwie, to film nie musi być dla Ciebie komedią, bo producenci tak chcieli. Odbieraj go całkiem po swojemu :) Ja odebrałem go jako obyczajowy i daję mocne 6. Wszystkie zabawne sceny były zawarte w trailerach. Mogło to pomóc w zarobieniu kasy, ale na pewno nie we właściwym doborze widza. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones