PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 401
ocen
4,3 10 1 10401
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni

rozczarowanie

ocenił(a) film na 4

Byłam pozytywnie nastawiona do tego filmu, a mimo to wyszłam bardzo rozczarowana. Nie oczekiwałam za dużo, ale film jest po prostu nudny. Jestem osobą, która ciągle się śmieję a przez całym film uśmiechnęłam się max 3 razy. Reszta sali to samo. Film zdecydowanie za długi, wydaje się mimo to być nieskończony. Kiedy po seansie światło rozbłysło i kazano nam wyjść- byłam zdziwiona, bo nie przypuszczałam,że taki może być koniec. Liczyłam,że po tym spotkaniu grupy wsparcia(?) akcja rozwinie się typu: reszta mężczyzn zakumpluje się i będą pokazywane ich przygody kiedy trzymają ręce przy sobie. A tymczasem milion wątków, z czego żaden (według mnie) nie został zakończony. Po tym filmie czułam niedosyt. Nie wiem jak u Was, ale u mnie w kinie film nie został pozytywnie odebrany. Wychodząc słyszałam tylko szepty pod nosem "beznadziejne; bez sensu; niby prawdziwe, ale nudne" itp.
Niestety 4/10

ocenił(a) film na 3
malina183

Ja po obejrzeniu tego filmu doszedłem do wniosku, że lepszy był jego zwiastun.

ocenił(a) film na 4
lukib7

no tak bo w zwiastunie było 80% najlepszych scen; ogólnie to taka sinusoida. chwila śmiechu, nuda, nic, chwila śmiechu ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones