PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 422
oceny
7,2 10 1 75422
4,9 7
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

W czasie dryfowania a nawet po miesięcznym rejsie ,w obozie naszym bohaterom ze stresu zatrzymał się porost włosów.Poza tym bardzo przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) film na 5
ter83

Nie tylko Ciebie :) Bródki mieli przystrzyżone jakby od stylisty dopiero wyszli.

rki

Jezus 2000 lat temu pokazany jest jakby zaraz miał wchodzic na wybieg u Vesache z perłowymi zebami , wyregulowanymi brwiami , cerą jak u niemowlęcie to czemu 20 wieków pozniej miałoby tak nie być

ter83

mieli przyrządy do golenie :D

ocenił(a) film na 1
weeman86

To ameryka, tam wszystko wczesniej, wieksze i lepsza. Jak dla mnie ten film to jakas pomylka :/. Ale zdjecia piekne. A scena kiedy trzyma nad glowa ta belke i japonczyk zakazuje mu patrzec na siebie to taka sztuczna, ze moj kolego na przedstawieniu szkolnym grajacy woznice z jedyna kwestia "wio" byl bardziej naturalny. Jak dla mnie to kaprys angeliny, znudzilo sie aktorzenie, to pomyslala, a zrobie se film, I jest :D

ter83

Nie tylko bródki przystrzyżone ale i włosy ułożone na żelum w fikuśne fryzury z lat 30-stych. W pontonie jak i w obozie, czuwał nad nimi niewidzialny poranny stylista.

ocenił(a) film na 9
ter83

małe błędy ale jak dla mnie film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 7
ter83

W obozie jenieckim tez mieli narządu do golenia, tu akurat raczej bym sie nie czepial że nia ma scen jak sie golą , czy jak ich skrzygą, a co do szybkosci porostu zaradostu i gęstości to kwestia indywidualna.

Może tylko troche na scene w pontonie troche ze bardzo przestrzyżony mieli zarost.

ter83

Moze miał słaby zarost

ocenił(a) film na 9
ter83

To jedyna wada tego filmu.Dlatego obniżyłem notę z 10/10 na 9/10.Widać Angelina lubi pracować tylko z przystrzyżonymi....co na to Brad!?

ocenił(a) film na 6
ter83

Mnie też... Na dodatek, Lui miał tą brudke wystylizowaną, jakby miał ze sobą trymer. W książce pisze, ze byli dosc konkretnie zarośnięci, wiec za to minus, zresztą w ogole słaby ten film, nie oddaje ducha książki. Jedynie końcowka była wzruszająca.

ocenił(a) film na 6
liver128

zarost to jedno ale w scenie z kłoda nad głową myślałem że pęknę ze śmiechu jak japoniec sie zaczął jąkać a inni jeńcy stanęli i dopingowali, brakowało tylko żeby wszyscy mu za salutowali na czele z "ptakiem". Zmarnowany film i tyle...

ocenił(a) film na 6
jaszczyk77

Akurat ta scena jako jedyna mi sie podobala

liver128

Jest napisane. *

ocenił(a) film na 7
ter83

Czasu zabrakło na "odczekanie".Pitt czekal w namiocie.Kazdy...by sie " skusił" :P

ocenił(a) film na 7
ter83

O'Connell opowiadał, że po prostu taki zarost może wyhodować w miesiąc. To bardzo młody chłop wciąż jest. Próbowali z różnymi atrapami bród, m.in. z sierści jaka, ale w końcu to olali, że nie będą się wygłupiać i wystąpią z własnymi zarostami. Inne pokolenie, inna genetyka, ale może i w latach 40-tych nie każdy mógł się pochwalić bujnym zarostem.

ter83

Nie tylko ciebie. Jeszcze w oczy rzuciły mi się miny, które nijak się miały do sytuacji bohaterów. Jadą do obozu, zadowolenie na twarzach. Ale mimo wszystko nie było to jakieś bardzo rażące.

ocenił(a) film na 7
ter83

Dodatkowo:
-podczas jednego z biegów został raniony w nogę, a na mecie noga cudownie ozdrowiała
-w trakcie burzy stracili jeden ponton, po czym kolejny cud, przy ostrzelaniu były znowu dwa ;)

madzienka1987

Że mi to umknęło :)

ocenił(a) film na 7
madzienka1987

Też wyłapałem oba te rażące błędy.

ocenił(a) film na 7
madzienka1987

z pontonami chyba było najwięcej błędów.
bo najpierw niby w czasie sztormu jeden się odczepił, a następnego dnia znowu były dwa pontony.
a potem, po ostrzelaniu też mieli jeden poton, po jakimś czasie znowu pojawił się drugi, z którego wycięli dno jako ochronę przed słońcem.

ocenił(a) film na 5
madzienka1987

teoretycznie pontony były połączone sznurkiem choć nie wiem czy aż tak długim jakby to wynikało ze sceny podczas sztormu

ocenił(a) film na 10
ter83

a opalenizna?

ter83

To nie był brak zarostu, chyba panowie tutaj piszący już sa nieco starsi i zapomnieli, że młodym mężczyznom rośnie taki ''koper'', a nie gęsty zarost. Gleeson i O'Connel po prostu nie mogli gęstszego zarostu wyhodować, ot, cała tajemnica.

ter83

Ale wiecie, że przy temperaturze powietrza przekraczającej znacznie 30 st.C włosy przestają rosnąć? Pisali o tym podróżnicy w Australii. A oni tam ciągle na słońcu byli. A poza tym młody chłopak tzw. 3-dniowy zarost często hoduje przez 2 tygodnie i więcej.