PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629764}

Niezgodna

Divergent
7,0 212 241
ocen
7,0 10 1 212241
4,9 13
ocen krytyków
Niezgodna
powrót do forum filmu Niezgodna

Wierna

ocenił(a) film na 8

Czytał ktoś może Wierną? Jeżeli tak to jakie są wasze wrażenia? Ja nadal nie mogę wyjść z szoku i
po prostu jestem załamana, bardzo napłakałam się na tym zakończeniu. ;(

MrsVampire

Będzie czwarta (4) część: RESURGENT. Mam nadzieję, że będzie HAPPY END.

qle3ka

Mom zdaniem zdecydowanie mogą zmienić zakończenie 4 częsci ! Była taka książka " Zaklinacz koni ", w książce główny bohater ginie, a w filmie o tym samym tytule, główny bohater żyje ( a film odniósł duży sukces ! ), wiec co za problem zmienic zakończenie ? A nawet jesli nie zmienią zakończenia, to dla nie najlepszym zakończeniem było by, gdyby gówni aktorzy sie w sobie zakochali w realnym życiu ( oni mają niesamowitą i naturalną chemię, nawet Theo tak stwierdził ). Wtedy wybaczyłabym autorce książki śmierć głownej bohaterki, bo wtedy by było, że " nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło " ... :-))

Surnatka

Mam nadzieję że film nie skończy się tak jak książka bo jak skończyłam czytać to 2 godziny ryczałam :-(

EverybodyLoveBooks

Według mnie to zakończenie było straszne. Też mnie przybyło. Fajnie by było gdy pisarka napisała napisała kolejną część do której pomróciłaby Tris.I zastanawiam się czy zakończenie ww filmie Wiernej się zmieni.A jeśli chodzi o igrzyska śmierci są tak samo fajne.

ocenił(a) film na 10
EverybodyLoveBooks

Po mimo ze minelo tyle czasu a ja dopiero co przeczytalam trylogie niezgodnej. Jestem w ciężkim szoku :( jak mogla tak tragicznie skonczyc sie wierna ;/ nie mam juz ochoty czytać jakiejkolwiek ksiazki autorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones