Odtwórz Zwiastun nr 1 2:32

Zobacz Nieznajomy z Mojave zwiastun

Film

Mojave

2015 1 godz. 33 min.
5,0 995
ocen
5,0 10 995
1 712
chce zobaczyć
{"id":"650541","linkUrl":"/film/Nieznajomy+z+Mojave-2015-650541","alt":"Nieznajomy z Mojave","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/05/41/650541/7759814.2.jpg"}
Mający skłonności samobójcze artysta udaje się na pustynie, gdzie spotyka swojego sobowtóra, który jest mordercą.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Nieznajomy z Mojave
Nieznajomy z Mojave (2015) Zwiastun nr 1 2:32
Nieznajomy z Mojave | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2015 | Film Zmagający się z depresją hollywoodzki scenarzysta i reżyser Thomas ([person=139542]Garrett Hedlund[/person]) wyrusza na pustynię Mojave, by odpocząć i poukładać myśli. Podczas wyprawy spotyka Jacka ([person=511613]Oscar Isaac[/person]) - podejrzanie wyglądającego trapera, który imponuje mu swoją błyskotliwością i pewnością siebie. Ostatecznie jednak okazuje się niebezpiecznym i niegodnym zaufania kompanem. Thomas wraca do domu. Nie wie jednak, że Jack wyruszył w ślad za nim. Zmuszony będzie jeszcze raz stawić mu czoła, by uratować siebie i swoich bliskich.

Zmagający się z depresją hollywoodzki scenarzysta i reżyser Thomas (Garrett Hedlund) wyrusza na pustynię Mojave, by odpocząć i poukładać myśli. Podczas wyprawy spotyka Jacka (Oscar Isaac) - podejrzanie wyglądającego trapera, który imponuje mu swoją błyskotliwością i pewnością siebie. Ostatecznie jednak okazuje się niebezpiecznym iZmagający się z depresją hollywoodzki scenarzysta i reżyser Thomas (Garrett Hedlund) wyrusza na pustynię Mojave, by odpocząć i poukładać myśli. Podczas wyprawy spotyka Jacka (Oscar Isaac) - podejrzanie wyglądającego trapera, który imponuje mu swoją błyskotliwością i pewnością siebie. Ostatecznie jednak okazuje się niebezpiecznym i niegodnym zaufania kompanem. Thomas wraca do domu. Nie wie jednak, że Jack wyruszył w ślad za nim. Zmuszony będzie jeszcze raz stawić mu czoła, by uratować siebie i swoich bliskich.

studio
Atlas Independent / Henceforth / Henceforth Pictures / Więcej...
data produkcji
2015
tytuł oryg.
Mojave
inne tytuły
Nieznajomy z Mojave Polska
Więcej...
Rolę Thomasa na początku miał grać Jason Clarke.
Film nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych