PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 924
oceny
6,5 10 1 72924
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Kontynuacja poprzedniego tematu.

Dyskusje, trailery, clipy, wszystko o przyszłych filmach akcji.

granat5

Transporter: Nowa Moc (2015)
zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=weqzAM5LCIY

Jak wam się podoba zwiastun?

ocenił(a) film na 6
granat5

Fajnie Granat że odświeżyłeś ten temat .Od razu jest tak świeżo i przejrzyście :D Co do zwiastunu ,,Transporter : Nowa Moc ,, to bardzo mi się podoba ,jest ciekawie i efektownie ale z drugiej strony pewnie będzie w PG -13 ,co spowodowuje że mocniejszych scen i akcentów nie ujrzymy w tym filmie .Bardzo ubolewam nad tym że dziś często twórcy filmów dają do filmów akcji niską kategorie .Ciekawe jak będzie z ,,Londyn w ogniu ,, ? Czytałem wczoraj gdzieś że obecne filmy akcji mają rzadko R Rated a jeszcze rzadziej mają R sequele tych filmów .Np ,,Niezniszczalni 2 ,, mieli być początkowo w PG -13 ,podobno z winny Chucka ale czy on sam miał by dziś taką mocną pozycje w kinie żeby dyktować warunki producentów ?

bradock

Producenci pewnie też chcieli niższa kategorię.

ocenił(a) film na 8
bradock

Mam nadzieję że w przyszłości,nie tylko kasa będzie się liczyć - patrz "Mad Max: Na drodze gniewu" ,który w "PG-13" zarobiłby 2-3 x więcej....

ocenił(a) film na 6
simon3333

A widziałeś badania box office dotyczące nowego ,,Terminatora 5 ,, ? Wynika z nich że głównie na 5 poszli faceci powyżej 25 lat czyli Nostalgia za Era Kaset VHS !!! Przestrzeli się producenci z tym PG -13 .....

ocenił(a) film na 8
bradock

Możliwe,ale nowego Terminatora muszę sam zobaczyć i wtedy się wypowiem...)
Badania mam w du...poważaniu :)

ocenił(a) film na 6
simon3333

Ale to prawda !!! Sam mam dwóch kuzynów co są wieku 18 lat i 26 lat czyli typowa Gimbaza ,Na ,,Szybcy i Wściekli 7 ,, poszli do kina ale na ,,Mad Maxa ,, to już nie !!!! PG -13 powinny mieć tylko filmy akcji kierowane głównie do młodszej widowni czyli właśnie ,,Szybcy i Wściekli ,, ,,San Andreas ,, ,,Transporter ,, czy ,,Bond ,, A R Rated powinny mieć filmy nawiązujące do Starej Szkoły Kina Akcji czyli ,,Niezniszczalni ,, ,,Mad Max : Na Drodze Gniewu ,Olimp w ogniu , czy ,,John Wick ,, ,,Niezniszczalni 3 ,, mieli PG -13 i ten film średnio został przyjęty przez publiczność .W ogóle Simon ,ty wychowany w Erze Kaset VHS jak możesz tak mówić ,ba nawet myśleć że ,,Mad Max : Na Drodze Gniewu zarobił by w PG -13 2,3 razy więcej ? To tak jak byś bronił tej kategorii wiekowej !!! O co tu chodzi ? Co tu jest grane ???

ocenił(a) film na 8
bradock

W mojej wypowiedzi chodziło o pochwałę,czyli że nie zawsze kasa się liczy :)

ocenił(a) film na 6
simon3333

Ok ,Rozumiem .Tylko że reżyser krecąć Mada Maxa w sumie nie miał wyjścia ,musiała być R -kę ,ponieważ w PG -13 ten film zupełnie inaczej by wyglądał ,przez co miał by inne recenzje i też kategoria PG -13 odstraszyła by innych fanów takiego kina .Ale też mam racje w sumie ,bo ktoś inny mógł by się uprzeć na PG -13 i wyszedł by z tego klops ...Niektórzy myślą że jak jest PG -13 to jest kasa murowana z wpływów z Box Office ,nie przy każdym filmie ,zależy do kogo się go kieruje ....

ocenił(a) film na 8
bradock

"Tylko że reżyser krecąc Mada Maxa w sumie nie miał wyjścia"

Miał wyjście.Co różni Teminatora od Mad Maxa ? :)

ocenił(a) film na 6
simon3333

No tak ,tylko tak jak napisałem że większość widzów ,,Terminatora 5 ,, to ludzie od 25 roku życia .W tym wypadku PG -13 nie pomoże im dużo ,zobaczymy jakie będą na końcu wpływy ,,Terminatora 5 ,, i ,,Mad Maxa ,,

bradock

W Stanach Zjednoczonych Mad Max na bank będzie miał lepszy wynik w box office od Terminatora.
Obecnie Mad Max Fury Road ma 149 mln $ w USA. Jak na kategorię R w tym kraju to niezły wynik. Tylko na świecie chciałbym aby było lepiej. Kur*wa ten film musi pokazać się w Chinach. :D

ocenił(a) film na 6
granat5

No ,,Terminator 5 ,, w Stanach ma przeciętny wynik ,by nie powiedzieć że słaby ,natomiast zaskakująco dobrze radzi sobie za granicą .A kiedyś było inaczej ,po uwzględnieniu inflacji to ,,Terminator 2 ,, w 1991 roku zgarnoł w Ameryce 400 mln !!! Dziś może ledwo dobić do 100 mln ...

ocenił(a) film na 8
bradock

Przedwczoraj odświeżyłem sobie (po chyba 10 -15 latach ) "Szklaną Pułapkę". Willis jako superbohater był dla mnie średni.Czaił się,był wydygany i nie wiedział co ma robić (możesz pisać że był bardziej uczłowieczony,ale do mnie to i tak nie przemawia ze względu na oglądane coraz częściej europejskie kryminały...).
Jak dla mnie w tej części Willis spisał się tak sobie.Trochę mało charyzmy...Fabuła oraz co się stanie...,oczywiście do przewidzenia (nawet dla tych co nie oglądali). Były przekleństwa,cycki i krwawe sceny,ale co z tego...To jednak za mało.Jak już mam oglądać nierealne kino,wolę Sylwka i Arniego,którzy się nie czają i lecą na całość....Ogólnie dałbym 7/10 ale dałem 8/10 z sentymentu.Na dnach biorę się za kolejne części.Zobaczymy jak wypadną...

simon3333

Ty heretyku, heheh. xD

ocenił(a) film na 8
granat5

Przyroda :)

ocenił(a) film na 6
simon3333

No właśnie zdziwiłem się że wczoraj obejrzałeś ,,Szklaną Pułapkę ,, Myślałem że pierwszy raz to widziałeś ;D ,,Willis jako superbohater był dla mnie średni ,, On nie był żadnym superbohaterem !!! Tylko zwykłym facetem ,z krwi i kości który nie zgrywa bohatera na ekranie ,tylko po męsku załatwia sprawy !!!! I w tym wydaniu był bardzo realistyczny ,podobnie jak Cage w Twierdzy !!! Po za tym nie uważam żeby Bruno miał mało charyzmy ,wręcz przeciwnie =Charyzma aż kipi od niego i rozsadza ekran ,nawet ten plazmowy !!! Taka prawda !!! A ,,Szklana Pułapka ,, to hicior kina akcji jakich mało !!! Proponuje obejrzeć wersje piracką z Koziołem : http://www.youtube.com/watch?v=FJgi0YZKvho

ocenił(a) film na 8
bradock

"był bardzo realistyczny"

Ta jasne : ) Normalnie człowiek z prawdziwego życia :)
Te jego krzywe miny - niby z bólu i jaranie szlugów (że niby jest z krwi i kości ) to dla mnie za mało...:)
Ale tak jak mówię.Zobaczę jak wypadnie w kolejnych częściach,ponieważ także dawno ich nie widziałam....

P.S.
Dużo "klasyków" nie przeszło próby czasu :)

ocenił(a) film na 6
simon3333

Bruno jest spoko ,Kasia może to potwierdzić !!!!

ocenił(a) film na 8
bradock

Zna go osobiście ? :)

ocenił(a) film na 6
simon3333

Nie trzeba znać kogość osobiście żeby wiedzieć jaki kto jest na codzień ,wystarczy poczytać o danym aktorze ,zobaczyć wywiady w telewizji ,w internecie itp Bruce Willis nie ma takich mięśni jak Schwarzenegger ,nie jest tak śliczny jak Brad Pitt ale mimo wszystko to Extra Facet !!! Ku*r*wa wogóle o czym my gadamy ? Bruno miał za żonę Demi Moore która w swoich czasach świetności była nie ziemską bognii seksu !!! Przy Demii Moore to nawet kamień na ziemi chciał by być na chwile facetem !!! A Bruno taką ociekającą seksem Sucz poderwał a potem się z nią ożenił .To wogóle nie ma co podważać ,ani z czym dyskutować ,bo fakty są miażdzące ,oczywiście na korzyść Bruno !!!!

ocenił(a) film na 8
bradock

"nie ma takich mięśni jak Schwarzenegger" ,

"John Wick" bardziejj mi się podobał niż "Szklana 1" :)

Bruno miał za żonę Demi Moore która w swoich czasach świetności była nie ziemską bognii seksu !!!

Żaden argument :)
Lamusy po 60 lat mają laski lepsze od Demi.

ocenił(a) film na 6
simon3333

Mimo że Keano Reeves również nie jest tak zbudowany jak Schwarzenegger to ,,John Wick ,, jest to zupełnie inne kino akcji jak ,,Szklana Pułapka ,, To jest ,,,Rambo w Nowym Jorku ,, :D http://www.youtube.com/watch?v=z-6nN6MhX-w

ocenił(a) film na 4
simon3333

Tak, spałam z nim i wiem wszystko. xD

To^ są głupie odpowiedzi na głupie pytania.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Bez przesady,nie to miałem na myśli....

Brodock tutaj wspo0mniał o wywiadach z Brucem...
Ja to trochę rozdzielam (życie prywatne od tego na planie)
Czyli jak dużo osób prywatnie uważa Toma Ceuise za mięczaka i tchórza (pomimo że jest kaskaderem) to mam sądzić że to filmowy cienias ?

ocenił(a) film na 4
simon3333

Z tym się zgodzę. Życie prywatne gwiazd to jedno, to ich sprawa i nam nic do tego, nawet jeżeli to są osoby publiczne. A życie zawodowe, czyli aktorstwo to drugie i tym możemy się interesować.

ocenił(a) film na 6
simon3333

Ale mi chodziło o typ charakteru .Np o Seagalu wiadomo że jest zarozumiały i arogancki ,wystarczy poczytać o nim wywiady lub zobaczyć co gada .Seagal u Arsennio Halla w programie powiedział że Van Damme to nie jest dla niego żaden mistrz : http://www.youtube.com/watch?v=rYDGduAHOxc

ocenił(a) film na 8
bradock

Charakter to osobowość :)

ocenił(a) film na 6
simon3333

Po wywiadach ,wypowiedziach można stwierdzić czy dana osoba jest inteligentna ,kulturalna ,dobrze wychowana ,z klasą itp czy po prostu dziwnym ,,chamem itp http://www.youtube.com/watch?v=v5LxagKJ1PA

ocenił(a) film na 8
bradock

No i.....:)

ocenił(a) film na 6
simon3333

Jeśli ktoś się interesuje danym aktorem wszystko może się o nim dowiedzieć : Czy pije ,ćpa ,jest agresywny ,arogancki ,nie sympatyczny itp I o to mi chodziło z Bruno .On ogólnie jest spoko ,i ma kilka fajnych filmów jak ,,Randka w ciemno ,, ,,Szklana Pułapka ,, ,,Pole rażenia ,, czy ,,Ostatni Skaut ,, Zresztą Bruno grywał fajnych facetów ,takich którzy rano się budzili po kacu ,fajka do buzi i w drogę do roboty :D http://www.youtube.com/watch?v=BKc8m0apNh4

ocenił(a) film na 8
bradock

Może trochę za bardzo pojechałem z Tym Willisem.Dopiero zacząłem sobie odświeżać z nim filmy,więc jeszcze się wypowiem :)

ocenił(a) film na 6
simon3333

Bruce Wills jako John McClane był lekkoduszny ale był też Bardzo Trudny Do Zabicia !!! http://www.youtube.com/watch?v=RcaEJCc16Xc

ocenił(a) film na 8
bradock

Jeżeli chodzi o kino USA,dla mnie dobrą sensacją jest "Gorączka". Niezła fabuła i dobre aktorstwo.Dobrymi akcyjniakami są dla filmy z Arnim i Sylwiem,które traktuję z przymrużeniem oka.
"Szklana Pułapka" jest czymś pomiędzy i trudno mi się ustosunkować....

bradock

Bruce ma na drugie "Charyzma". :D

ocenił(a) film na 6
granat5

Taak !!!! Bruce Wills jest gwarancją dobrego i soczystego kina rozrywkowego !!!! http://www.youtube.com/watch?v=P8dqlE96NBw

ocenił(a) film na 4
simon3333

Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, ale Willis i "mało charyzmy"? Zwłaszcza w "Szklanej pułapce"?

"Fabuła i co się stanie...,oczywiście do przewidzenia"

To^ dotyczy wszystkich filmów, w których dobro walczy ze złem. Wiadomo, że dobro wygra. Fabuła jest ciekawa w "Szklanych Pułapkach" aż do 3 części. Później jest już gorzej.

Kolejna rzecz jest taka - pisałam o tym na forach niejednokrotnie. Nie należy porównywać twardzieli Schwarzenegger i Stallone z Willisem, bo TO INNE TYPY BOHATERÓW. To tak jakbyś porównał Eddie Murphy'ego z Louis de Funesem. Obaj panowie to komedianci z tym, że (pomijając jakość) to różne typy komediantów.
Arni i Sly to mięśniaki, podczas gdy Willis to raczej bohater myślący i dopiero po tym podejmujący działania.
No cóż, nie każdy to lubi.

Koneserzy kina akcji wiedzą o co chodzi, prawda Bradock?

ocenił(a) film na 8
karoman4

Ni musisz mi tego tłumaczyć :)

ocenił(a) film na 4
simon3333

Sorry, ale wydawało mi się (czytając Twój post), że nie wiedziałeś o tym, że nie należy ich porównywać. Tutaj na filmwebie spotkałam się niejednokrotnie z tym, że ludzie deklarują się, iż mają wiedzę o kinie akcji 80-90 i że są wielkimi fanami filmów z tamtego okresu, a potem się okazuje, że to pic na wodę, gdyż biorą się za porównywania mięśniaków z innymi bohaterami kina akcji. A kino akcji 80-90 to nie tylko mięśniaki typu Arni i Sly, ale również karatecy typu JCVD, Seagal albo Jackie Chan. Jak również bohaterzy, którzy nie polegają na mięśniach czy sztukach walki, lecz są zwykłymi ludźmi, którzy przypadkowo wdeptują w g#wno - Kurt Russell, Mel Gibson, Bruce Willis. Oczywiście nie zabrakło też kobiet Rothrock, Yeoh, Nielsen. Możemy wziąć jeszcze pod uwagę Leslie Nielsena i Eddy'ego Murphy, którzy idealnie potrafili połączyć akcję z humorem.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Może jak niektórzy dorosną,to co jest nierealne,będą traktować z przymrużeniem oka,a to co "ślini" się na realne kino,będą traktować jako kicz :)

ocenił(a) film na 4
simon3333

Może.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Wiesz,ja ogólnie opisuję swoje wrażenia po przedwczorajszym obejrzeniu.Kiedyś jakoś bardziej mi się ten film spodobał.W dodatku w wielu momentach się nudziłem...I nie chodzi tutaj o brak akcji...

ocenił(a) film na 6
karoman4

Zgadza się Kasiu ,lepiej bym tego nie ujoł .Różnorodność w kinie akcji jest bardzo potrzebna i dobrze że takie coś było w latach 80 i na początku lat 90 .

ocenił(a) film na 4
bradock

Dzięki Bradock. Widzę, że trochę mnie zabrakło na tym forum, bo tu ludzie nie wiedzą co i z czym się je. xD

A jeszcze zapomniałam wspomnieć o innym typie bohatera filmów akcji i dodatkowo sci-fi. Takie połączenia są najlepsze. A bohatera, o którym mówię nie trzeba przedstawiać: http://www.youtube.com/watch?v=Uo7teJcvAA4
Tego policjanta znają wszyscy, a zwłaszcza źli panowie.

ocenił(a) film na 6
karoman4

Taak !!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4
bradock

Dobra. Tak tu rozmawiamy, który film i bohater są ulubionymi. Może napiszecie coś o Waszych ulubionych czarnych charakterach z filmów akcji? Trochę ich się przewinęło przez te filmy, więc może któryś z nich zapadł szczególnie w pamięci.

ocenił(a) film na 6
karoman4

Dla mnie Richie Madano ,był niesamowity ,prawdziwy psychol :)http://www.youtube.com/watch?v=3VXsDP3FG8o

ocenił(a) film na 6
bradock

http://www.youtube.com/watch?v=3VXsDP3FG8o

ocenił(a) film na 4
bradock

Ja lubię rolę Kurtwooda Smith w Robocopie, czyli Clarence Boddicker. Sadystyczny doopek. http://www.youtube.com/watch?v=QdZqKVcI9m8

ocenił(a) film na 6
karoman4

Taak ,Clarence Boddicker był świetny .Jeszcze dobry był Henry Silva w ,,Niko ,, i ,,Kod Milczenia ,, Tommy Lee Jones również świetnie grywał czarne charaktery np ,,Liberator ,, albo ,,Eksplozja ,, Alan Rickman w ,,Szklanej Pułapce ,, itd Czarne charaktery to temat rzeka w kinie akcji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones