PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701578}

Niezniszczalni 4

Expend4bles
4,6 5 278
ocen
4,6 10 1 5278
3,3 6
ocen krytyków
Niezniszczalni 4
powrót do forum filmu Niezniszczalni 4

Kogo chcecie w EX 4? Moje propozycje: Cage, Russell, Chan, Trejo, Yen, De Niro, Pacino, Seagal (jak jego wysokość w końcu się zgodzi), Yeung, Cruise, Reeves, Jaa.

granat5

No nie wiem czy tak diametralnie spadły ,ciągle gra w kinowych filmach i będzie grał ,ma być przecież nowy Conan z nim .Inna opcja może być taka że Sylwek specjalnie nie chce dużo Arniego ,żeby go nie przyćmił :)

bradock

Tak, tylko w większości te nowe filmy są porażkami finansowymi.
Zagrał ostatnio nawet w filmie Maggie z budżetem zaledwie 8 mln $.

granat5

Mimo wszystko Arni i Sylwek to inna półka niż Seagal czy Van Damme .Nie wiem czemu Arni tak mało gra ,może nie chce ? Chuck też miał przecież epizod .

granat5

Jesteś tu jeszcze?

karoman4

Pojawiam się od czasu do czasu.

bradock

Stara gwardia, odzywać się, kto tu jeszcze zagląda i z kim można podyskutować do rzeczy?

karoman4

Kasia : Granat ,Heniu i Musicmowie są pod moją oceną filmu ,,Upiorne urodziny ,, z 1981 roku .My tam piszemy ,jak chcesz to dołącz do nas .Bo tutaj pustka póki co .

bradock

Niezniszczalni 4 z kategorią R.

granat5

Dzięki Granat za informacje .A ciekawe czy film będzie miał premierę we wrześniu jak planują bo ponoć aktorzy strajkują w Hollywood .

granat5

W sumie, nawet lubię Crewsa w serii Ex. Jest barwną postacią + siłacz, który przytrzyma albo rzuci coś ciężkiego. Couture wprowadza też komediowy element tym swoim uchem, ale faktycznie z nich dwóch, pozbyłabym się właśnie jego.

karoman4

Crewsa też bym zostawił. Mnie bardzo przypasował z tych "nowych" twarzy.

karoman4

Ludzie proszę!!! Przestańcie już pier*olić.
I tak twórcy zrobią po swojemu, bo jak Wy mielibyście tworzyć prawdziwe kino akcji, to było by na poziomie ruskich filmów ala-wojennych. ;-)
A teraz życzę Państwu spokojnej nocy. Dobranoc!

l_niedzielski91

To nie pier*dol!

karoman4

Oświęcimski, Popek, Najman, Burneika

karoman4

Jak już to ew Clint i Jean Reno,

karoman4

Czemu po prostu nie wyjdziesz, skoro wszyscy ładnie proszą?
A co do wątku, świetnym pomysłem było zaangażowanie ponowne JCVD, nawiązując do Replikanta. Danzel Washington mógłby być czarny charakterem. Ale takim naprawdę poważnym. I by nadać większej dramaturgi mogliby uśmiercić kogoś z głównych.

Rysiu z Klanu ;P

ocenił(a) film na 2
doporski

co to za żal lista? przecież połowa z nich nie grała nigdy w filmie akcji...hahah najlepsze Pattinson no nie wierze - gość chyba chciał się pochwalić znajomością kilku aktorów ale coś nie wyszło

Dworsky0

Masz coś do Pattinsona? Grał w Cosmopolis a to już coś. To dobry aktor, więc oprócz kłów powinien też coś cięzkiego nosić jak mini-guny

doporski

dawno tak śmiesznej listy na filmwebie nie widziałem (a w sumie to nigdy), w parodi Niezniszczalnych to fakt co niektórzy mogliby wystapić :)

lewyking

Dobra widzę, że hejter w necie jesteś -.-

doporski

nie nie jestem żaden hejter, po prostu padłem jak zobaczyłem tą listę :)

lewyking

Ciebie nawet by nie dali do "Plebanii", bo byś nawet mebla dobrze nie zagrał. A Ci aktorzy są bardziej utalentowani

doporski

Na jakiejś podstawie napisałeś te swoje wywody o Plebanii i meblu? Nie znasz mnie wiec skąd taki komentarz nie przyjemny?
A aktorów co niektórych to tak "utalentowanych" wymieniłeś, że aż mi żal Ciebie.
Tuzy aktorstwa, normalnie tuzy ;) Dominic Prucell, Robert Pattinson, Danny Trejo czy Mekhi Phifer ich filmografia i role nie rzucają na kolana ...

doporski

kobiety to pierw w planowanym spin offie serii winny byc

doporski

Hahahahaha zapomniałeś o Leslie Nielsen :D dawno takiej śmiany nie miałem :D

don_indyk

I Jim Carrey :D W końcu zagrał w batmanie :D

doporski

a legenda kina akcji - Boguś Linda?

doporski

ładnie ci kopci gdzie Ben Stiller czy Tom Hanks, Morgan Freeman w takim filmie?

doporski

Może kilka z nich nadawało by się do miana niezniszczalnych...

doporski

Co Ty pieprzysz idioto? Tak lipny team do ex4? Jezuuu

doporski

Łał. Że też komuś chce się to wypisywać.

doporski

Oświęcimski, Popek, Najman, Burneika

doporski

Rysiu i maciuś z klanu no i niezniszczalna Hanka mostowiak

doporski

Uch.. toś mnie zadziwił. Trochę tego jest.

* Steven Seagal
* Tom Hardy
* Michael Jai White
* Manu Bennett
* Liam Neeson
* Danzel Washington
* Dwayne Johnson
* Benicio Del Toro
* Nathan Jones
* Iko Uwais
* Tony Jaa
* Vinnie Jones
* Rutger Hauer
* Sigourney Weaver
* Linda Hamilton

co wy macie z tymi przychlastami Segalem i Trejo?

Po pierwsze najlepiej bys to Ty byl na pierwszym miejscu w Obsadzie tego Filmu,potem Marek i Hanka z M jak milosc.

Yeung, Dwayne, Seagal...

Seagal jest najbardziej niebezpieczny dla bufetu. W dodatku niedawno wyszło, że to całe jego "bullshido" jest do niczego i na pokaz. No sam Seagal potrzebuje teraz sobowtóra nie tylko do scen akcji ale by w ogóle chodzić...

To nie ma już młodszych aktorów na tych Niezniszczalnych?

Iron_Maiden

1. Chan
2. Yen
3. Trejo
4. Seagal
5. Jaa (żeby się Stallone cieszył, że jest młodziak)
6. Weathers (+ scena walki jego ze Stallonem)

użytkownik usunięty
Iron_Maiden

Zabawa znowu się zaczyna... No to lecimy!
1. Seagal
2. Chan
3. Yen
4. Russell
5. De Niro
6. Eastwood (jako rodzaj mentora)

ocenił(a) film na 7

O tak, Eastwood musi być. Zapomniałem o Nim.

użytkownik usunięty
Iron_Maiden

Co powiecie na cyfrowego Bruca Lee? Chodź by przez chwilę.. To byłoby coś wspaniałego.

ocenił(a) film na 7

Mam mieszane uczucia co do cyfrowego Bruce'a Lee.

Zero techniki,elektroniki komputerowej ,tylko stara szkoła kina akcji jak za dawnych lat !

bradock

Teoretycznie mogliby poszukać Chińczyka podobnego do Bruce'a, znającego przynajmniej podstawy kung fu, który potrafiłby jeszcze naśladować ruchy Bruce'a, a reszte możnaby przerobić komputerowo. W praktyce byłoby tak, że mielibyśmy prawdziwe umiejętności aktora na ekranie, bez żadnych efektów komputerowych + głos i twarz Bruce'a Lee.

użytkownik usunięty
Dentarg

Kolega dobrze myśli, to byłoby epickie nawiązanie..

Dentarg

Donnie Yen ma rowniez wysokie umiejetnosci ja Bruce Lee.. Jak powstanie 4 czesc to bardzo bym chcial zobaczyc w niej Yena oczywiscie jako dobry charakter.. I Michaela Jai White moglby wystapic, przydal bys sie niezniszczalnym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones