PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701578}

Niezniszczalni 4

Expend4bles
4,6 5 439
ocen
4,6 10 1 5439
3,4 7
ocen krytyków
Niezniszczalni 4
powrót do forum filmu Niezniszczalni 4

...to EX4 powstana na 100% a wiekszosc filmu ma powstac(jak nie juz powstaje)w Chinach. SYLVEK doskonale wie ze rynek filmowy Chin z roku na rok zarabia coraz wieksze siano i mozna niezle sie oblowic. Kazdy uwazny fan kina wie doskonale ze EX3 przez swoj kiepski scenariusz,PG13,afere z wprowadzeniem swietnej kopii filmu do internetu na miesiac przed swiatowa premiera nie okazal sie takim sukcesem kasowym jak zakladano. Teraz liczac na Chinskich widzow spodziewaja sie lepszego wyniku kasowego od EX3. Wiadome jest tez to ze w EX4 ma zagrac sporo chinskich aktorow kina akcji. Jesli SYLVEK tym razem napisze lepszy scenariusz,zrezygnuje z dziecinnej kategorii wiekowej PG13 i sam film wyrezyseruje(jak swietna jedynke)to mozemy dostac calkiem udany film akcji z powiewem chinskiego klimatu. 3mam kciuki!!!

punisher822_filmweb

Wszystko spoko oprócz jednego - nie chcę Sylwka za reżysera. Co z tego jak weźmie chińskich aktorów kung fu jak znowu będzie machał kamerą i robił krótkie ujęcia podczas walk tak jak w jedynce. Walka Dolpha z Jetem mogła zostać lepiej nagrana :( Wiele ciosów, głównie z pierwszej połowy walki, zostały strasznie chaotycznie nagrane.
Na reżysera widziałbym Simona Westa. Świetnie mu wyszła dwójka więc i ostatnią część mógłby zrobić.

Dentarg

A widzisz mi sie chooolernie podobala JEDYNKA i wszystko co w niej bylo. I gdyby wlasnie nie pomysl SYLVKA oraz jego rezyseria nigdy by nie bylo ani EX2 ani tez EX3. Uszanuj wklad SYLVKA bo gdyby nie on bysmy calej serii nie zobaczyli. EX1 ma najlepszy klimat i najlepszego ducha z calej serii i osobiscie marze by SYLVEK zostal ponownie scenarzysta i rezyserem. A wszystko co bylo w EX1 to nie bledy rezyserskie ale tak wlasnie to mialo wygladac. Takie bylo zalozenie tworcy.

punisher822_filmweb

Widzę i rozumiem :) Tak się jednak składa, że mi to założenie twórcy niezbyt odpowiada. Dla Ciebie idealną częścią było EX1, a dla mnie EX2 (choć wolałbym żeby Jeta było w EX2 ciut więcej :( )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones