PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701578}

Niezniszczalni 4

Expend4bles
4,6 5 366
ocen
4,6 10 1 5366
3,3 6
ocen krytyków
Niezniszczalni 4
powrót do forum filmu Niezniszczalni 4

Zniszczalni

ocenił(a) film na 3

Niestety, ale film powinien być, tak jak to opisano w ciekawostkach, odrębnym spinoffem o Christmasie. Moim zdaniem nie ma tu już Niezniszczalnych. Byłem na maratonie, więc świetnie mogłem sobie porównać wszystkie części. 1 dobra, fajny pomysł, 2 świetna jak dla mnie najlepsza. 3 już trochę słabiej, ale mimo wszystko nowe znane nazwiska ratują sytuację. 4 to dla mnie niestety nieporozumienie, mimo sympatii dla Stallone. O to chodziło w tej serii, aby zebrać gwiazdy kina akcji i zrobić konkretną rozwałkę. A w 4 w sumie brakuje obydwu z tych rzeczy. Przede wszystkim obsada. Niestety, ale to ledwie marne resztki w porównaniu do 3 poprzednich części. Bez tej potężnej obsady ten film staje się podobny do setek innych średniaków kina akcji. Zresztą jak dla mnie tej akcji też nie ma jakoś za wiele. Poprzednie części przyzwyczaiły do konkretnej rozwałki, tutaj jakoś nudnawo. Poza tym Megan Fox? Twórcy chcieli chyba polecieć na jej atrakcyjności i myśleli, że jak poświecą golizną to nikt się nie będzie czepiał o sens tej aktorki w filmie. Oczywiście jest piękna, ale dla mnie kompletnie nie pasuje do tego filmu, na pewno nie do tej postaci którą gra. Bardziej bym tam widział np Mile Jovovich czy Charlize Theron, przynajmniej mają jakiś związek z kinem akcji i też piękne kobiety. 50 cent, dla mnie też porażka. Reszta ekipy jakieś randomy które widzimy pierwszy raz na oczy. Mogli już choćby pociągnąć ekipe z 3, może jakoś lepiej by to wyglądało. Villain też bezpłciowy. Niestety, ale dla mnie porażka. Ten film mógłby nie powstać i mielibyśmy całkiem niezłą trylogię. A jeśli miałby powstać to właśnie moim zdaniem jako osobna historia, a nie podpinanie pod markę Niezniszczalnych.

ocenił(a) film na 4
Ipog

Megan Fox to powinna maline za swoja role zgarnąć

Pozawisior

skąd sie biorą takie SMUTASY??

ocenił(a) film na 4
kotbury

Skąd się biorą takie bezguścia którym jej rola pasuje ?

ocenił(a) film na 5
Ipog

Megan jest wyrazista, dobrze wygląda z karabinem, tak naprawdę się całkiem nadaje tutaj, bo ją w sumie też non stop wszyscy skreślają i dają tylko marne role, takie jak ta.

Największym problemem jest realizacja. Te ujęcia, te efekty komputerowe to jakiś śmiech na sali. Wystarczy zobaczyć jak chociażby "Bez litości 3" wygląda i to jest inny wymiar kina absolutnie. A "Bez litości 3" miało o 30 milionów mniejszy budżet, to akurat za 30 milionów można by dokoptować kilka dobrych nazwisk. Rozumiem, że Banderas był za drogi, bo hajs z Indiany Jonesa zgarnął, ale nawet im się nie chciało jego roli wykreślić ze scenariusza.

Tak czy inaczej jest pełno nazwisk nie tak drogich do wzięcia, zaczynając do Nicolasa Cage'a, no to dalej jest Michael J. White, Gerard Butler, Stephen Lang, Ron Perlman, Mark Dacascos, Aaron Eckhart, Jackie Chan, Jon Cho, Jon Foo, Vinnie Jones, Craig Fairbass, Danny Dyer, Sean Bean, Amy Johnston, Vanessa Hudgens.

Wymieniać można bez końca, a oni jakiegoś randoma latynoskiego i nijaką Azjatkę zapodali, 50 cent też słabo i w ogóle ludzi nie za wiele. Dobrze, że przynajmniej tych małolatów z poprzedniej części nie wstawili

RipRoy

tylko jednego z tej twojej listy gwiazd znam

ocenił(a) film na 5
theart

to nie jest imponujący wynik...

ocenił(a) film na 5
RipRoy

Vanessa H7dgens mnie na tej liście zdziwiła :) ale faktycznie ostatnio ją z jakimś sensacyjnym tytułem kojarzę. A do staruszków bym dorzucił chętnie choćby Kevina Sorbo, Carla Weathersa i Michaela Dudikoffa, też raczej srogiego grosza by szukać nie trzeba.

Ipog

skąd sie biorą takie SMUTASY??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones