Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:54

Zobacz Niezwykłe lato z Tess zwiastun

Film

Mijn bijzonder rare week met Tess

2019 1 godz. 30 min.
6,5 38
ocen
6,5 10 1 38
194
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"825079","linkUrl":"/film/Niezwyk%C5%82e+lato+z+Tess-2019-825079","alt":"Niezwykłe lato z Tess","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/50/79/825079/7925316.2.jpg"}
10-letni Sam spędza z rodziną wakacje nad morzem. Wkrótce poznaje nieco ekscentryczną Tess. Spotkanie to okaże się źródłem nie tylko letnich przygód, ale i refleksji o tym, co w życiu najważniejsze.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Niezwykłe lato z Tess
Zwiastun nr 1 (polski) 1:54
Niezwykłe lato z Tess
Spot nr 1 (polski) 0:30
Niezwykłe lato z Tess - Zwiastun Nr 1 (polski) Niezwykłe lato z Tess - Zwiastun Nr 1 (polski)

Krystalicznie czysta woda, gonitwy po plaży i odpoczynek w pełnym słońcu – tak zapowiada się idealny wakacyjny wyjazd. Niestety, brat Sama już pierwszego dnia na plaży łamie nogę… Pechowy wypadek sprawia jednak, że nieco nieśmiały Sam poznaje Tess – przyjazną, choć trochę osobliwą dziewczynę, która skrywa tajemnicę. Refleksyjny SamKrystalicznie czysta woda, gonitwy po plaży i odpoczynek w pełnym słońcu – tak zapowiada się idealny wakacyjny wyjazd. Niestety, brat Sama już pierwszego dnia na plaży łamie nogę… Pechowy wypadek sprawia jednak, że nieco nieśmiały Sam poznaje Tess – przyjazną, choć trochę osobliwą dziewczynę, która skrywa tajemnicę. Refleksyjny Sam postanawia praktykować samotność podczas wyjazdu, a swoje coraz dłuższe treningi zapisuje w specjalnym zeszycie. Mimo to Tess wciąga go w niecodzienną przygodę. Dzięki niej chłopiec odkryje, jak ważne są chwile spędzane z bliskimi osobami. Niezwykłe lato zmieni ich życia na zawsze.

na podstawie
Anna Woltz "Mijn bijzonder rare week met Tess" (powieść)
studio
Bind (produkcja) / ostlicht filmproduktion (koprodukcja) / Vrijzinnig Protestantse Radio Omroep (VPRO) (koprodukcja)
tytuł oryg.
Mijn bijzonder rare week met Tess
inne tytuły
Niezwykłe lato z Tess Polska
Więcej...