PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94451}

Niezwykły wieczór

One Special Night
7,8 132
oceny
7,8 10 1 132
Niezwykły wieczór
powrót do forum filmu Niezwykły wieczór

Tylko w filmach...

ocenił(a) film na 10

Tak przeuroczego filmu dawno już nie widziałam. Muszę przyznać, że na początku bardzo sceptycznie do niego podeszłam. Nie wydawał mi się interesujący, ale jako iż nic innego nie było w TV, postanowiłam go oglądnąć.
I tu okazało się, że film jest przezabawny, przecudowny i w ogóle naj naj naj. Odtwórcy głównych ról - Julie Andrews i James Garner stworzyli razem wspaniały, naprawdę poruszający duet. Oglądając ten film uśmiech po prostu nie schodził mi (ani mojej siotrze) z twarzy. Na koniec jednak, siostra musiała mi przypomnieć: "nie martw się", takie rzeczy i tak dzieją się tylko w filmach. Tak... wyrwała mnie z pięknej kraini szczęścia w jaką był wprowadził mnie wcześniej ten cudowny film.
Od chwili obejrzenia tego filmu, zakochałam się w pani Julie Andrews. Polecam go zaś wszystkim, którzy ostatnio cierpią na depresję - wyleczy każdego. :-)

użytkownik usunięty
Gillian_Karo

ten film zobaczyłam dopiero niedawno (1 listopada) ... po prostu mnie rozwalił ... film świetny, uroczy ... a ta para, czyli Julie Andrews & James Garner - niebywała ... uwielbiam ich (chyba zresztą widac po zdjęciu) ... polecam ten film, tym którzy nie widzieli a są smutni, pewnie ich rozweseli ... szkoda, że, tak ja zauważyłaś, takie rzeczy dzieją się w filmach ...

użytkownik usunięty
Gillian_Karo

Bardzo chciałabym obejrzeć ten film. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones