PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040485}

Nigdzie

Nowhere
5,9 9 060
ocen
5,9 10 1 9060
Nigdzie
powrót do forum filmu Nigdzie

Beznadziejny

ocenił(a) film na 3

Film z początku spoko. Im dalej tym śmieszniej. Scena z płetwalem rozwaliła mnie i miałam ochotę wyłączyć, bajeczki dla grzecznych dzieci. Nie miała co pić, ale o pomyśle ściągania własnego mleka nie pomyślała.. takie tanie sceny można mnożyć. Film ledwie oceniłam na 3. Koszmarek. Nie polecam.

jennaj

Jakby ściągała sobie melko, to mogło by go zabraknąć dla dziecka. Scena z płetwalem może przypadkowa, może nie, to są bardzo inteligentne ssaki. Tak, ssaki a nie ryby. Dla Ciebie koszmarek, dla mnie bardzo przyzwoity film o przetrwaniu.

perun_6

O przetrwaniu? Przecież ten film nie ma zadnych wartości survivalowych jest tego totalną parodią...

jennaj

po co miałaby pić własne mleko? Raz, że mogło by zabraknąć dla dziecka, a dwa, że ciało kobiety, to nie perpetum mobile. Potrzebuje wody, żeby produkować mleko. Gdyby piła własne mleko, szybko by straciła laktację i się odwodniła. Trochę, jak picie własnych sików. No nie uratujesz się tym za bardzo

ocenił(a) film na 9
patrolowaty

Dokładnie.jesli kobieta nie pije i nie je nie wytwarza się mleko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones