PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040485}

Nigdzie

Nowhere
5,9 8 901
ocen
5,9 10 1 8901
Nigdzie
powrót do forum filmu Nigdzie

Jeśli ktoś lubi głupie kino, to na pewno mu się spodoba. Damska wersja MacGyvera. Przewinąłem wszystko, aby się nie katować kolejnym idiotyzmami, ale na końcu wyłowienie laski, która jak kotwica orała morskim dnie .... to już himalaje idiotyzmu :)

ps. Zabrakło transa, czarnego bohatera, albo przynajmniej jednego geja, tak więc Oscarda nie będzie :)

ocenił(a) film na 2
krzysztofjaroszek

Dokładnie .

ocenił(a) film na 3
krzysztofjaroszek

Film jest nie logiczny, wręcz absurdalny. Po pierwsze wszystkie te skrzynie juz dawno by ją zgniotły, a jeszcze wcześniej by po prostu zatonęła. Dalej z czasem znajdują sie nawet jakieś szufladki dla dziecka. A aktorka gra po prostu tragicznie słabo, wciela sie w role głupiego cielęcia od pierwszych minut, potem jest tylko gorzej. Po prostu idiotyzm za idiotyzmem

ocenił(a) film na 4
krzysztofjaroszek

Mi zabrakło w tym głupim filmie głupiej sceny jak ten wieloryb na grzbiecie zabierze je do brzegu. Można by było się spodziewać tego po głupotach jakie zafundował nam ktoś kto napisał ten scenariusz.

kommkomer

Bez kitu Nico skomunkował się Wielorybem i ten je odszukał a a następnie zabiera na bezludną wyspę, a tam czeka Nico i szałas <3

krzysztofjaroszek

Niestety film będzie się podobać milionom. Dlatego takie filmy powstają. Nieważne, że są absurdalne, ważne, że coś fajnego dzieje się na ekranie :)

ocenił(a) film na 2
krzysztofjaroszek

Do tego zasięg komórki na pełnym morzu i mamy komplet. Nie wiem do kogo adresowane są te filmy. Powinien być paragraf za obrazę inteligencji widza

krzysztofjaroszek

Albo przyglupa twojego pokroju

ocenił(a) film na 4
krzysztofjaroszek

zaczynom ogladać a ty se obejrz "szybcy i wsciekli latające samochody" ciule filmy oglądomy czy co, kazdy film to bajka licza sie emocje...

ocenił(a) film na 4
rysiu266

a niedogodnienia są po to by takie debile jak wy rozumiały film xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
krzysztofjaroszek

Zajebista bateria w smartfonie trzeba przyznać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones