PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040485}

Nigdzie

Nowhere
5,9 8 898
ocen
5,9 10 1 8898
Nigdzie
powrót do forum filmu Nigdzie

Kontener nie jest szczelny jak na filmie. Moment poszedł by na dno.
Pomijam fakt zasięgu na środku oceanu.
Wódka się nie pali.
Dlaczego nie piekła ryb tylko jadła surowe?
Niemowlak tyle nie sra ;)
Z przymrużeniem oka mocny film :)

Rafal_256

Od 30 minuty próbowałem oglądać jak komedie, potem wkręcił mi się jakiś surrealizm, po godzinie z kawałkiem odpuściłem. Instruktaż jak NIE przetrwać w takiej sytuacji, realizatorzy to kompletni ignoranci wg mnie. Można mieć wizje artystyczną, ale to przeczy prawom fizyki, natury i ... kino klasy C.

ocenił(a) film na 7
Rafal_256

Film do obejrzenia. Kontener poszedłby na dno. Ryby może lubi surowe. Alkohol powożyj 50% już się podpali zapałką- to mógłby być spirytus. Co do zasiągu jeśli była cały czas jakieś 30km od brzegu lub blisko platformy wiertniczej to mogła mieć zasięg. Ale ogólnie przeginka ostra :).

ocenił(a) film na 3
Rafal_256

Tylko nie wiadomo czy to wódka, czy przemyt ruskiego samogonu ;). Dodam jeszcze, że w życiu nie dałaby rady z tą blachą w dachu. Ale przede wszystkim - brak wody pitnej. W czasie jakiegoś deszczu mogła nazbierać trochę, ale nie tyle, żeby przetrwać 26 dni z upale.

ocenił(a) film na 3
mordachamordasinski

Jestem ciekawy jaki ona miała plan w przypadku deszczu robiąc te dziurę w dachu.

ocenił(a) film na 1
Rafal_256

Film to ścierwo. Ale kontenery niestety pływają i jest to zmora współczesnego żeglarstwa. Piszę serio.

mnalewajko

Kontenery nie plywaja, na pewno nie 26 dni... chyba, ze ktoś jest na tyle rozsądny zeby przewozic kontenerem styropian albo balony z powietrzem czy helem.

ocenił(a) film na 1
Help3r

Pływają parę lat :/ w większości kontenery są szczelne

mnalewajko

Kontenery sa uszczelniane tylko na potrzeby ponownego wylowienia jesli ladunek jest cenny. Ale takie kontenery maja gpsy itp, zwyczajny kontener, co logiczne, nie jest szczelny i tonie.

ocenił(a) film na 6
Rafal_256

Przykro mi, ale niemowlaki tyle "srają".

1923

Nie. Kleksiki a nie takie gruzy pełne pieluchy. Wiem bo wychowuje:)

ocenił(a) film na 6
Rafal_256

Równie dobrze mogła składować te "kleksiki" w (nomen omen) kupkę. Niemowlak wydala na tyle często, że to żaden kłopot utworzyć taką przynętę w mniej niż dzień.

ocenił(a) film na 7
Rafal_256

Akurat niemowlak moze tyle srać, szczególnie karmiony cycem w pierwszym miesiącu życia. U nas było na spokojnie kilka kup na dobę. Z resztą komentarza się zgadzam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones