PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040485}

Nigdzie

Nowhere
5,9 8 901
ocen
5,9 10 1 8901
Nigdzie
powrót do forum filmu Nigdzie

Film ma premierę dzisiaj na Netflix. Jestem jakoś za połowa, lecz w ciemno muszę przyznać, że to jeden z lepszych surwiwalowych filmów mojego życia. Lepszy nawet, niż ten o 2 pannach na wieży radiowej, co to się wdrapaly na sam szczyt i później nie mogły zejść.
Tutaj jest wszystko: trauma, efekty, basy w kontenerze, szum fal, smutek matki i bezsilność.
Ode mnie 10/10.

Adam_001

Ja dałbym 11. Wzruszająca historia. Makgajwer nie powstydziłby się fabuły....

sankt1910

tutaj spodobał mi się
patent na łowienie ryb na pieluchę z gówn3m xd

Adam_001

,,The Fall." O tych dwóch dziewczynach na wieży nadawczej

ocenił(a) film na 7
roccco_filmweb

Jakiś link? Obrazów o tym tytule jest tyle, że nie mogę się dokonać. Z góry dzięki.

dareus79

https://www.filmweb.pl/film/Nie+patrz+w+d%C3%B3%C5%82-2022-10014573

Adam_001

Musi być szalenie wciągający, skoro w połowie przerwałeś oglądanie, by pisać posty na Filmwebie. Chyba, że jesteś z tych, co fotografują swoje jedzenie na talerzu, by się podzielić ze znajomymi na FB co dzisiaj jesz na śniadanie...

ocenił(a) film na 1
Adam_001

Niestety, ale Pan reżyser się nie postarał. Żeby w ogóle myśleć o jakichkolwiek nagrodach w Europie, uchodźcy muszą być przemycani przez dobrego wujka Baćkę, a zabijać ich, musi osobiście Jarosław Kaczyński. Inaczej, europejscy widzowie, nie zrozumieją, że chodzi o reżim PiSowski.

prowrocek

Łatwiej było kupić Polską wizę za 500$ i wylecieć :)

Rafal_256

5000

ocenił(a) film na 1
Rafal_256

Nie przejmuj się. Tusk wpuści wszystkich i to bez żadnych wiz. Rozbierze płot, więc wejdą i od wschodu i od zachodu, bo Tusk zapowiedział również że weźmie tych, których Niemcy nie chcą.
Armia jest niepotrzebna, bo jest niemiecka.
Lotniska są niepotrzebne, bo są w Berlinie.
No i huty i kopalnie też są niepotrzebne, bo wszystko można kupić od Niemców.

Za to w Polsce będą wysypiska śmieci, bo Niemców za dużo kosztuje wywożenie śmieci do Afryki. Znów będą - jak za PEŁO - płonąć składowiska opon.

prowrocek

+1. Trzeba iść na wybory, to tusku nie wróci!

prowrocek

No pewnie, lepiej mieć drugą Rosję :)

ocenił(a) film na 7
prowrocek

O rany, to musi być okropne, żyć ciągle w takim stresie. Mam nadzieję, że to tylko przed wyborami, gdy twoi leją ci do głowy tę… no, substancję organiczną. Naprawdę głęboko współczuję.

prowrocek

Oj stary, a wiesz, że za PiS też nam pięknie płoną składowiska opon? Wcale nie przestały :p Plus zabiliśmy jedną rzekę, a państwowy Nitro-Chem składuje nielegalnie toksyczne odpady w całej PL. Czasami warto wyłączyć reżimówkę i włączyć myślenie :)

ocenił(a) film na 1
elsinoe

Ja sobie wypraszam. Jestem osobą LGBT i oglądam tylko TVN. Przecież to w naszej TV, przez lata nazywaliśmy faszystów i homofobów z marszu niepodległości, nazistami. Naziole maszerowali z biało-czerwonymi flagami. To te wstrętne pisiory budowały płot i nie chciały uchodźców. Ksenofobia, faszyzm i homofobia, a teraz mój kochany Tusk, maszeruje przebrany za marsz niepodległości? Bez flag unijnych i bez tęczowych. Bredzi o uszczelnieniu płotu na granicy i krytykuje pisiorów za sprowadzanie uchodźców. Ja się czuję oszukany. Dlaczego na marszu miliona serc, nie było ani jednej tęczowej flagi.
Mam nadzieję, że Donald dotrzyma słowa i zlikwiduje złotówkę, oraz gotówkę. Zakopie pisowski przekop i zlikwiduje polskie lotniska. Po co lotniska w Polsce, kiedy są w Berlinie?

Adam_001

przezabawne :)

ocenił(a) film na 7
Adam_001

Nie jest tak mocny jak NIE PATRZ W DÓŁ, w sensie nie wywołuje takiego napięcia, Za to jest głębszy i wzruszający, jak kogoś to wzrusza. Mi się podobał, jednak nie był dość przekonujący.

Adam_001

Ten o 2 pannach na wieży radiowej był akurat średni...

chris1976

Ten o dwóch pannach miał jednak super zakończenie. Większość absurdów okazała się tylko urojeniami umierającej dziewczyny

SENECA_filmweb

Nie widziałam jeszcze tego filmu o dziewczynach na wieży, a chciałam obejrzeć. A tu taki spoiler. Jak teraz żyć ;-)

Adam_001

Ja wolę ten film „Nie patrz w dół” (ang.Fallen)

Love_22

Sorki „The Fall”

Adam_001

No to Ci tylko współczuję jeśli to jeden z lepszych survivalowych filmów

Adam_001

ło, ho, ho! lepszy niż film o 2 pannach....!
Jednym z lepszych filmów surwiwalowych to jest Cast Away, a film o pannach to nawet nie leżał.

Leszy2

lepszy niz o dwoch incelach ala rasista i homofob, to na pewno

ocenił(a) film na 10
Adam_001

Totalnie się zgadzam, mega pozytywne zaskoczenie. Hiszpańskie kino to jednak sztos :)

ocenił(a) film na 8
Adam_001

Oglądałem o tych pannach na wieży radiowej i dziś ten Nowhere i jeszcze kilka z rozbitkami, np. Sunshine w stronę słońca, ale ten rozwalił mi system. Jest naprawdę dobry...

ocenił(a) film na 8
pshemas80

Potwierdzam. Dla mnie mega, i bardzo poruszający.

pshemas80

Mnie w podobnym klimacie podobał się bardzo The Shallows, u nas pt. 183 metry strachu

ocenił(a) film na 6
Adam_001

Panny ciekawsze :)

ocenił(a) film na 5
Adam_001

Cieszy fakt, że kręcone są też filmy dla osób o skromnych wymaganiach. Dzięki temu, nawet produkcje mówiąc delikatnie liche, odnajdują swoich miłośników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones