PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040485}

Nigdzie

Nowhere
5,9 8 901
ocen
5,9 10 1 8901
Nigdzie
powrót do forum filmu Nigdzie

Ciężko mi było przebrnąć przez ten film jako matce, bardzo wrażliwej na punkcie zwłaszcza malutkich dzieci… Raczej dla ludzi o mocnych nerwach. Pominę kwestie fabuły, dla jednych będzie abstrakcyjna, dla drugich realna. Dla mnie ten film po prostu ukazuje głównie brak człowieczeństwa w człowieku, niezwykle silną wole przetrwania i oczywiście potęgę miłości rodzica do własnego dziecka.

ocenił(a) film na 6
natalie88

Dokładnie, jako matka córki, przepłakałam caly film

ocenił(a) film na 8
Marzka11111

Podpisuję się pod Waszymi komentarzami. Myślałam, że już nie znajdę innego wątku niż pt. absurd. We mnie również film wzbudził, wielkie emocje, płakałam na nim więcej niż raz i emocjonalnie to była dla mnie bomba czego wgl się nie spodziewałam. Jako mama bardzo przeżyłam ten film. P.S. Faceci uwielbiają szybkich i wściekłych i tam absurdów jakoś nie widzą.

Ruby_Angel

Też tak myślałem. Nie każdy film musi być z sensem, bo to nie jest matematyka tylko sztuka. Emocji wzbudził bardzo wiele od uczucia duszności, po przez ból, a finalnie żal, że nie dowiemy się jak żyła dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones