PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670876}

Ninja: Cień łzy

Ninja: Shadow of a Tear
6,2 5 435
ocen
6,2 10 1 5435
Ninja: Cień łzy
powrót do forum filmu Ninja: Cień łzy

Adkins = Bóg :)

ocenił(a) film na 10

Film bardzo przyzwoity, fabuła może i na 7/10 ale choreografia i akcja na 9/10 (10/10 u fanów Adkinsa do których się zaliczam) :)

Dużo walk, mamy zarówno bójkę w barze jak i na powietrzu no i kilka walk z "bossami". Polecam, takich filmów już się prawie nie robi.

ocenił(a) film na 9
Raveland

No twoja wypowiedz wyglada ciekawie,gdzie mozna znalezc film?

ocenił(a) film na 7
maju90

Wpisz w byle jakim torrencie czy googlach Ninja: Shadow of a Tear (2013) [ENG] [HDRip.XviD-AQOS]

ocenił(a) film na 9
nea_filmweb

Wpadlem na ten pomysl,tylko chodzilo mi czy mozna w necie obejrzec ale nie znalazlem wiec sciagnolem ,ale dzieki

Raveland

co do walk to sie zgodze, ale fabula to słabizna, nawet jak na ten gatunek..
ogółem naciągane 6/10

Raveland

Za samą fabułę to może bym dał 5/10 bo prostsza być nie może, ale Ong-bak był nie lepszy. Co do choreografii to Adkins wymiata i jak dla mnie to film jest super. Teraz tylko czekać na Undisputed IV :D

ocenił(a) film na 9
Turkisz80

Jesli chodzi o fabule to sie z toba nie zgodze-moja ocena jesli chodzi o sama fabule to 8\10 ,piszesz ze prostsza byc nie mogla,a to jaka byla by twoim zdaniem trudniejsza? bo nierozumiem..Adkinsowi morduja ciezarna zone wiec ten szuka zemsty i mu to zajebiscie wyszlo! Z cala reszta sie z toba w 100% zgadzam..pozdrawiam

maju90

No to że nic tu odkrywczego. Zemsta za zabicie rodziny to już temat znany od dawna, więc nie ma opcji żebym wysoko to ocenił. Co do reszty to nie ma się co czepiać, bo film jest nawet lepszy od części pierwszej, która miała chyba pecha pojawić się w tym samym czasie co Ninja assassin :)

ocenił(a) film na 9
Turkisz80

Ninja assassin bardzo mi sie podobal na ale prawda jest taka ze to w polowie bajka(chyba wiesz o ktore momenty mi chodzi)

ocenił(a) film na 9
maju90

Jesli lubisz kino kopane to juz ci polecam Ip Man 1 i 2(na faktach)..widzialem duzo filmow jesli chodzi sztuki walki ale leszego filmu od tych dwoch nie widzialem..

maju90

Ip man 1 i 2 widziałem, bardzo fajny. Teraz chyba ma być IM3.Co do Ninja assassin to nie rozumiem jak tam na końcu do tej niedostępnej i tajnej twierdzy ninja na końcu, ci ludzie wjechali tymi autami :)

ocenił(a) film na 9
Turkisz80

Tez tego nie rozumiem jaki i rowniez tego calego samo leczenia.tez slyszalem ze ma byc trzecia czesc ip man i nie moge sie doczekac

maju90

Obadaj ten trailer: http://www.youtube.com/watch?v=PYU0wbB8bZ8
Co do dobrej kopaniny, to ciekawi mnie co pokaże Tony Jaa i Statham w nowym Fast and Furious.

ocenił(a) film na 9
Turkisz80

Obadalem i mowie NIE ,Bez Donniego Yena to juz nie ten film,On genialnie pasowal do tej roli,ale coz i tak obejrze.A co do FaF7 To juz potwierdzone jest to ze Tony Jaa ma tam wystapic? Bo tez o tym slyszalem jak i rowniez ze Scott Adkins mial tam wystapic Ale w obsadzie nie ma jednego i drugiego,raczej to byly bledne informacje..

maju90

O Adkinsie nie słyszałem, ale Jaa jest potwierdzony : http://www.youtube.com/watch?v=0EPg6Tjd0HQ

ocenił(a) film na 9
Turkisz80

No tak,to fajnie,i jeszcze ma wystapic w f&f 7 Michael Jai White to jeszcze lepiej,,ale mogli by wcisna Adkinsa zajebiscie by bylo ..Adkins vs Jaa..

maju90

No według IMDB rzeczywiście ma się pojawić. Ciekawi mnie tylko w której drużynie. Oglądałeś Blood and Bone?

ocenił(a) film na 9
Turkisz80

Tak,ogladalem i moim zdaniem bardzo dobry film..teraz mam zamiar obejrzyc sobie "nieustraszonego" z Jetem Li..moze ogladales?

maju90

Tak, bardzo podobny klimatem do Ip-man

ocenił(a) film na 9
Turkisz80

To super,biore sie za ogladanie

ocenił(a) film na 9
Turkisz80

Co wiesz na temat UNDISPUTED IV ?

maju90

Adkins pisał na FB że się za niego zabiera. Pytał też fanów czy chcą widzieć Boykę na wolności czy znowu w wiezieniu.

ocenił(a) film na 10
Raveland

Jesteś fanem, to poleć coś jeszcze z nim, na takim poziomie, proszę... Boykę oglądałem, wszystkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones