PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490252}

Ninja

5,7 5 709
ocen
5,7 10 1 5709
Ninja
powrót do forum filmu Ninja

Gdyby tylko zagrał w jakiejś wysokobudżetowej produkcji...nie wiem, na miano Matrixa, taaak.....wtedy to byłoby co oglądać. Może i nie jest aktorem najwyższych lotów, ale w walkach jest naprawdę dobry, jest na co popatrzeć.

ocenił(a) film na 7
rafcik44

Szczerze to ostatnio to co widzę to wynika z tego tyle że Adkins jest lepszy od Statham który ostatnio gra w przeciętnych filmach z mało dawką efektownych walk widać producenci nie mają na niego pomysłu a na Adkinsa mają choć gra w filmach klasy naciąganej B ale za to chociaż jest na co popatrzeć :P.Ale szkoda że nie zagra w jakimś wysokobudżetowym filmie typu "Warrior".

ocenił(a) film na 4
rafcik44

gdzie mozna sciagnoc ten film bo szukalem na torrentach i lipa?

użytkownik usunięty
gok_U

na chomiczku jest

ocenił(a) film na 4

dzieki

ocenił(a) film na 1
gok_U

W temacie piszecie, że się marnuje i jednocześnie piratujecie jego filmy? Kup ten film a nie kradniesz. Przy takim podejściu za kilka lat zobaczymy go w lepszych filmach.

ocenił(a) film na 4
IronManMK42

jak podniesiesz mi stawke godzinna to bez problemu zaczne kupowac

ocenił(a) film na 1
gok_U

Fakt, film kosztujący 8zł na allegro to zbyt duży wydatek. Rozumiem, że nie musi Ci się powodzić, w końcu też nie mam najlepiej ale raz w miesiącu kupić film lub dwa aby wspomóc dobrego aktora, który chce zaistnieć w kinematografii to nie duży wydatek.

ocenił(a) film na 4
IronManMK42

no zgadzam sie ale az tak nie jestem za nim zeby filmy z nim kupowac

IronManMK42

Masz w pełni rację. To wielkie poświęcenie kupić oryginalną płytę na DVD za mniej niż 20 zł. Scott Adkins gra w kinie klasy B z kiepskimi reżyserami i dlatego tak to wygląda. Powinien zagrać w czymś rozrywkowym, ale to już nie od niego zależy, ale od nas widzów. Scott ma warunki, aby grać nie tylko w kinie ,,kopanym" i jest przystojny!

ocenił(a) film na 8
rafcik44

Problem tylko w tym że jakoś nikt w Hollywood go nie widzi w żadnej wysokobudżetowej produkcji. Zagrał np. w "Ultimatum Bourne'a" przez... 3 minuty?

Teraz niby ma trochę więcej ciekawych ról (np. "Grimsby" obok Saschy Barona Cohena czy marvelowy "Doctor Strange"), ale nadal brakuje takiego hitu z jego udziałem na miarę "Undisputed 3".

ocenił(a) film na 1
Gzehoo_GR

Undisputed 3 nie jest wielkim hitem. To oczywiście jednej z jego lepszych filmów ale nie osiągnął wielkiego sukcesu. A nikt w Hollywood o nim nie słyszy bo jego filmy mało zarabiają. A jego filmy mało zarabiają bo jego wierni fani ściągają filmy z neta. Nie powiem sam trochę piracę i nie jest to w porządku jednak lubię Adkinsa i mam cztery filmy z jego udziałem kupione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones