PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031573}

Noc Dziękczynienia

Thanksgiving
6,0 4 935
ocen
6,0 10 1 4935
6,6 13
ocen krytyków
Noc Dziękczynienia
powrót do forum filmu Noc Dziękczynienia

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że film jest absolutnie brutalny. Wcale nie stonowali rzeczy w stosunku do oryginalnego zwiastuna. Byłem mile zaskoczony, gdy okazało się, że film został nakręcony w stylu kryminału. Tajemnica i niewiedza, którym bohaterom można, a którym nie można ufać, dodały filmowi kolejnej warstwy i wypadły naprawdę dobrze. Kiedy po raz pierwszy poznaliśmy bohaterów, zwłaszcza tych nastoletnich, trochę się zaniepokoiłem, że będą wyjątkowo niesympatyczni, jak to zwykle bywa w tego typu filmach. Jednak w miarę upływu filmu większość, jeśli nie wszystkie, przypadły mi do gustu. A pod koniec filmu naprawdę przejmowałem się ich losem. „Święto Dziękczynienia” zapisze się dla mnie jako jedna z najprzyjemniejszych niespodzianek 2023 roku. To było wszystko, czego chciałem i więcej. 8/10.

ocenił(a) film na 7
kajbaj1506

Czy scena z trampoliną jest zmieniona w tej wersji?

straszek338

Jest zmieniona , nóż wbija się w inne miejsce niż w oryginalnym zwiatunie.

ocenił(a) film na 6
gdaas88

Nie podbijaj postów i komentarzy botów. NIE ODPISUJEMY KONTOM BEZ ZDJĘĆ!

dzenero

Dlaczego nie odpisywać kontom bez zdjęć? Sam mam konto na tym portalu od przeszło 18 lat (wcześniej kilka lat bez rejestracji), udzielam się rzadko - ale bynajmniej nigdy tu nie trollowałem. Za to o fotce nawet nie pomyślałem żeby wrzucić (fotce... pod tym wątkiem nikt fotek przecież nie ma), bo mi się nie chce, bo to dla chętnych, bo nie ma przymusu. Jednakże przeglądając przez lata te fora nie sądzę, by posiadanie awatara miało być wyznacznikiem wiedzy o kinematografii lub też rękojmią zachowania netykiety.

Ludzi podobnie myślących, którzy nie chcą się w to bawić jest o wiele więcej. Nie wiem, jaką miarą mierzysz ludzi - sam masz konto od 12 lat, więc o ile nie założono Ci go we wczesnym dzieciństwie, to jesteś przecież osobą dojrzałą, pewnie od dawna w wieku postakademickim...

I weź teraz przejrzyj swoje posty pod wątkiem założonym przez Kajbaja - wyjdzie, że kolega napisał normalny tekst, a Ty jesteś jedynym, który tu gównoburzę próbuje wywołać. Nie będę drążył, czy sam chcesz prowadzić jakąś krucjatę, czy masz zadatki na szeryfa, czy może bawi Cię rozmydlanie wątków...

Ps. każdy zauważy, co napisałeś - naprawdę nie musisz "krzyczeć" caps-lockiem.

ocenił(a) film na 6
Szagrat_81

BOTY NIE ROZMAWIAJĄ! Nieważne ile botów i ile komentarzy natworzy, zasady zawsze są takie same i są niezmienne. Możecie sobie tutaj mnie zasypywać i próbować marnych taktyk - i tak to nic nie zmieni w Waszym wydaniu, bo jest to robione NIEUDOLNIE!
Przekroczyliście granicę i ktoś musi Wam utrzeć noska, a Wy nic na to nie poradzicie.

ocenił(a) film na 6
straszek338

Nie podbijaj postów i komentarzy botów. NIE ODPISUJEMY KONTOM BEZ ZDJĘĆ!

ocenił(a) film na 8
kajbaj1506

Akurat jak na Eli Rotha jest średnio brutalny, szczególnie w porównaniu z Zielonym Inferno

ocenił(a) film na 6
sally_storm

Nie podbijaj postów i komentarzy botów. NIE ODPISUJEMY KONTOM BEZ ZDJĘĆ!

ocenił(a) film na 6
kajbaj1506

WYPAD Z BOTAMI!

dzenero

To że bez zdjęcia, to od razu znaczy że bot? Jest na fw od ponad 5 lat? Więc raczej nie bot... No ale nie będę się kłócił.

ocenił(a) film na 6
32ywis

Brak zdjęcia niekoniecznie, ale w większości działa, natomiast muszą być jeszcze spełnione inne zasady. ^^

dzenero

Możesz mnie oświecić i udowodnić że np. ja nie jestem botem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones