PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691078}

Noc oczyszczenia: Anarchia

The Purge: Anarchy
6,2 57 504
oceny
6,2 10 1 57504
5,1 10
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Anarchia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Anarchia

Nie będę komentował fabuły i pomysłu gdyż te są obrażająco wręcz widza nielogiczne.
Warto ten film jednak obejrzeć dlatego, że to dobre kino sensacyjne i dla bohatera. Ten stanowi (jak jakiś czas temu Dredd) przyjemną odskocznię dla pseudointelektualnego bełkotu jaki serwuje nam większość nowych filmów. I nie chodzi mi o to, że lubię proste kino, bo właśnie ten bohater nie jest prosty. Prości są właśnie bohaterowie, którzy cały czas wciskają moralne komunały o pokoju miłości, sprawiedliwości i innych bzdurach by ludzie myśleli, że przestrzegając prawa i płacąc podatki czynią świat lepszym.
Tu mamy natomiast bohatera którym kieruje żądza zemsty i w sumie tylko to go obchodzi, nie poznajemy jego przeszłości, a powód jego zemsty też na końcu, mnie trochę zdziwił, nie jest to jednak bohater po prostu zły, jest rozdarty między dobrem a złem jest szary i za to własnie podoba mi się ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones