Noc oczyszczenia: Czas wyboru

The Purge: Election Year

2016 1 godz. 45 min.
6,0 31 720
ocen
6,0 10 31720
8 452
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"type":"film","id":732108,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Purge%3A+Election+Year-2016-732108/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Czas wyboru
 • Gracjanus ocenił(a) ten film na: 2

  Ten film rywalizuje w moim prywatnym rankingu badziewia anno domini 2016 r. z Bogami Egiptu. Postacie nie mówią, tylko wygłaszają orędzia do narodu. Za nic nie mogłem się z kimkolwiek utożsamić. Scenariusz przewidywalny jak imieniny u cioci jadzi. Efekty takie sobie, mocno to wszystko niskobudżetowe. Na deser jeszcze agitka polityczna: ancien regime to sami biali, ruch oporu to prawie sami kolorowi (kilku imigrantów), a przesłaniem tego filmu jest ograniczenie dostępu do broni bo ludzie to szaleńcy i jakby im pozwolić to by się wszyscy pozabijali.

 • Gracjanus mam pytanie? A jak się kończy ta część filmu

 • Gracjanus ocenił(a) ten film na: 2

  kgryber_2 spolier :)

  pani polityk zostaje uprowadzona i przekazana rządowi, Ci chcą ją włożyć w ofierze na swojej mszy (lol) w tym czasie grupa bohaterskiego ruchu oporu ją ratuje zabijając kilku złych. Łapią oni przeciwnika pani polityk i chcą mu zrobić oczyszczenie :) ona ich prosi żeby tego nie robili bo będą tacy sami jak rząd itd itp ... i wtedy wyszedłem z kina :)

 • Milka124 ocenił(a) ten film na: 8

  Gracjanus SPOILER !!

  Skończyło się na tym,że Pani Senator wygrywa wybory i zostaje panią prezydent Ameryki i jej pierwszym celem jest ''usunięcie'' święta czystki.No i zaraz się dowiadujemy,że z tego powodu robią się zamieszki na ulicach ;)

 • Gracjanus No bez przesady! Bogowie egiptu to film z zamyslu wyssany z palca, a purge ma za zadanie udawac film realistyczny! Tu nie ma co porownywac!