PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732108}

Noc oczyszczenia: Czas wyboru

The Purge: Election Year
6,0 35 405
ocen
6,0 10 1 35405
5,9 10
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Czas wyboru
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Czas wyboru

tragedia

ocenił(a) film na 2

Ten film rywalizuje w moim prywatnym rankingu badziewia anno domini 2016 r. z Bogami Egiptu. Postacie nie mówią, tylko wygłaszają orędzia do narodu. Za nic nie mogłem się z kimkolwiek utożsamić. Scenariusz przewidywalny jak imieniny u cioci jadzi. Efekty takie sobie, mocno to wszystko niskobudżetowe. Na deser jeszcze agitka polityczna: ancien regime to sami biali, ruch oporu to prawie sami kolorowi (kilku imigrantów), a przesłaniem tego filmu jest ograniczenie dostępu do broni bo ludzie to szaleńcy i jakby im pozwolić to by się wszyscy pozabijali.

Gracjanus

mam pytanie? A jak się kończy ta część filmu

ocenił(a) film na 2
kgryber_2

spolier :)

pani polityk zostaje uprowadzona i przekazana rządowi, Ci chcą ją włożyć w ofierze na swojej mszy (lol) w tym czasie grupa bohaterskiego ruchu oporu ją ratuje zabijając kilku złych. Łapią oni przeciwnika pani polityk i chcą mu zrobić oczyszczenie :) ona ich prosi żeby tego nie robili bo będą tacy sami jak rząd itd itp ... i wtedy wyszedłem z kina :)

ocenił(a) film na 7
Gracjanus

SPOILER !!

Skończyło się na tym,że Pani Senator wygrywa wybory i zostaje panią prezydent Ameryki i jej pierwszym celem jest ''usunięcie'' święta czystki.No i zaraz się dowiadujemy,że z tego powodu robią się zamieszki na ulicach ;)

Gracjanus

No bez przesady! Bogowie egiptu to film z zamyslu wyssany z palca, a purge ma za zadanie udawac film realistyczny! Tu nie ma co porownywac!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones