PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680478}

Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

Night at the Museum: Secret of the Tomb
6,5 40 514
ocen
6,5 10 1 40514
3,0 4
oceny krytyków
Noc w muzeum: Tajemnica grobowca
powrót do forum filmu Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

Hugh Jackman

ocenił(a) film na 8

Dlaczego w obsadzie nie ma tego aktora; i w jego filmografii?

mp65warka

jego występ to było typowe cameo, utrzymywane zresztą w tajemnicy. widziałam wywiad w trakcie press junket z reżyserem i Wilsonem, dziennikarz wspomniał, że w filmie gościnnie występuje pewna gwiazda jednak nie podali nazwiska, żeby była to niespodzianka.

ocenił(a) film na 8
Pauka_

Teraz wszystko jasne. Dzięki serdeczne :-)

ocenił(a) film na 4
Pauka_

A teraz - kiedy jest już trochę czasu po premierze - nie można byłoby dopisać "Nocy..." do filmografii Jackmana? Wikipedia (angielska, polskiej nie sprawdzałam) już spokojnie tą informację podaje.

mp65warka

Strasznie taka mała rólka przypadła mi do gustu. Małe co nieco, a ile daje radości! Cała scena z Lancelotem w teatrze "Camelot" była bardzo dobra. Bardzo lubię taki humor.

ocenił(a) film na 8
Lucas207

Zaraz, bo piszesz schizofrenicznie... Strasznie czy przypadła do gustu?!

mp65warka

Tak się mówi: strasznie, czyli w wielkim stopniu, szalenie. Byłem całą sceną pozytywnie zaskoczony, przez chwilę nawet nie dowierzałem, że to Hugh Jackman. Jego pojawienie się sprawiło mi wielką radość, tym większą, że jestem jeszcze całkiem świeżo po seansie "Logana". Niesamowite uczucie.

ocenił(a) film na 8
Lucas207

A istnieje przecież choćby zwyczajne słowo"bardzo", które jest neutralne, a wyraża wszystko, ale...

użytkownik usunięty
mp65warka

Ile siedziałeś w piwnicy, że używanie słowa "strasznie" w sensie "bardzo" cię dziwi?

ocenił(a) film na 7

Ale mp65warka ma rację - słowo "strasznie" nadal znaczy to samo. Fakt, że sporo ludzi zaczęło tego słowa błędnie używać, nie zwracając uwagi na jego prawdziwe znaczenie, nie oznacza jeszcze, że używanie go w takim znaczeniu, w jakim zostało użyte tutaj, nie jest błędem.

pejot_21

Błędnie? Słyszałeś może o tym, że język ewoluuje? Żywy język zmienia się nieustannie, podobnie jak świat który opisuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones