Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

Night at the Museum: Secret of the Tomb

2014 1 godz. 37 min.
6,5 37 209
ocen
6,5 10 37209
7 612
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":2}

Film fantastyczno-przygodowy w polskiej wersji językowej, kontynuacja przebojowej serii, której dwie poprzednie części obejrzało w polskich kinach prawie milion widzów. Ben Stiller ponownie w roli Larry’ego Daleya, strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem Larry wyrusza wraz z synem do Londynu, by w Muzeum Brytyjskim przeżyć największą przygodę swego życia.

opis dystrybutora kino

Ben Stiller przewodzi największym gwiazdom komedii, wśród których są: Robin Williams, Owen Wilson, Rebel Wilson i Ricky Gervais, w kolejnej odsłonie przezabawnej Nocy w muzeum. Tym razem Larry Daley (Stiller) i jego dzielni przyjaciele podejmują największe wyzwanie - jadą do Londynu, by uratować magię, która powołuje muzealne eksponaty do życia!

opis dystrybutora dvd

Gdy Larry odkrywa, że jego przyjaciele, czyli eksponaty nowojorskiego Muzeum Historii Naturalnej, dziwnie się zachowują, postanawia odkryć, co jest tego przyczyną. Okazuje się, że tablica, dzięki której eksponaty ożywają, niszczeje i można ją uratować tylko w British Museum. Larry i jego syn Nick wyruszają do Londynu, by rozwikłać tajemnicę tablicy.

opis dystrybutora kino

Larry Daley (Ben Stiller) jest strażnikiem Muzeum Historii Narodowej. Podczas pracy zauważa, że wszystkie eksponaty dziwnie się zachowują. Postanawia wyjaśnić tę sprawę. Niebawem wychodzi na jaw, że przyczyną takiego postępowania jest znajdująca się tu tablica Ahkmenraha, która niszczeje. Okazuje się, że tylko Brytyjskie Muzeum jest w stanie coś na to poradzić, dlatego też Larry wraz z synem, Nickiem (Skyler Gisondo) jedzie do Londynu, mając nadzieję, że "mieszkańcy" Muzeum Historii Narodowej będą tacy jak dawniej. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ ową tablicę chce przejąć sir Lancelot (Dan Stevens).

krzysztofek1003
opis użytkownika