Live By Night

2 godz. 8 min.
6,0 7 683
oceny
6,0 10 7683
10 391
chce zobaczyć
{"rate":4.75,"count":4}
{"type":"film","id":678087,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Live+By+Night-2016-678087/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nocne życie
  • kleju30 ocenił(a) ten film na: 7

Absolutnie nie sugerować się tak słabą oceną na Filmweb!Może dla niektórych za mało tu akcji,strzelanek czy gangsta porachunków?Ja ten film oglądnąłem z dużą przyjemnością i polecam go wszystkim lubiącym takie "prohibicyjne" klimaty z USA.Ameryki ten film co prawda nie odkrywa,jest tu wszystko co juz było w tego typu produkcjach - gangsterka,skorumpowani gliniarze i urzędasy,dziwki,alkohol,hazard itd,ale wszystko to na profesjonalnym solidnym poziomie ukazane i zagrane.Na plus również świetna obsada z Benem na czele(jego bezwyrazowa twarz idealnie tu pasowała) i piękną Sienną,oraz scenografia i zdjęcia idealnie oddające realia epoki.Na mały minus te wątki miłosne głównego bohatera(mozna to było bardziej emocjonująco zrobić).Polecam.

• brisingr23 ocenił(a) ten film na: 3

kleju30 Plażo proszę

• BINSPOT ocenił(a) ten film na: 7

kleju30 Zgadza się z Twoją opinią @kleju30

• kleju30 Braci Cohen "Ścieżka strachu" znacznie lepsza i też nie było tu praktycznie strzelaniny żadnej, znacznie lepszy film.
    Z nowszych Hilcoatt'a "Gangster", to samo, tu jest trochę więcej akcji, ale oba te filmy są o niebo lepszymi dramatami gangsterskimi.
    To coś, to jest góra średnia produkcja filmowa i tyle w temacie ode mnie, nie ma co mydlić oczu innym...:-(

• rat74 ocenił(a) ten film na: 7

kleju30 Mnie też się podobał. Jestem dosyć wybredny i rzadko który film z ostatnich lat potrafi mnie zainteresować a ten film dał radę.

• skurwiel187 ocenił(a) ten film na: 7

rat74 Potwierdzam dobry film. Można śmiało oglądać.
    Mało czego można się przyczepić. Nie są to "Chłopcy z ferajny", "Ojciec chrzestny" ale na te lata solidny film gangsterski.