Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:58

Zobacz Nocni strażnicy zwiastun

Film

The Night Watchmen

2017 1 godz. 20 min.
4,5 401
ocen
4,5 10 401
94
chce zobaczyć
{"id":"791974","linkUrl":"/film/Nocni+stra%C5%BCnicy-2017-791974","alt":"Nocni strażnicy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/19/74/791974/7887006.2.jpg"}
Trzej nieudolni nocni strażnicy, wspomagani przez nowicjusza i nieustraszonego dziennikarza tabloidu, walczą o życie z hordą wygłodniałych wampirów.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Nocni strażnicy
Nocni strażnicy (2017) Zwiastun nr 1 (polski) 1:58
Nocni strażnicy | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2017 | Film Trzech nieporadnych nocnych strażników z pomocą nowicjusza i nieustraszonej dziennikarki toczy epicką walkę o życie z hordą wygłodniałych wampirów. Przypadkowo dostarczona do magazynu przesyłka uwalnia zastępy krwiopijców, które zmuszają bohaterów, by stawili czoła potężnemu złu oraz powstrzymali plagę, która może zagrozić mieszkańcom całego Baltimore.

Trzech nieporadnych nocnych strażników z pomocą nowicjusza i nieustraszonej dziennikarki toczy epicką walkę o życie z hordą wygłodniałych wampirów. Przypadkowo dostarczona do magazynu przesyłka uwalnia zastępy krwiopijców, które zmuszają bohaterów, by stawili czoła potężnemu złu oraz powstrzymali plagę, która może zagrozić mieszkańcom całego Baltimore.

na podstawie
Dan DeLuca (materiały do scenariusza, historia) / Ken Arnold (materiały do scenariusza, historia)
studio
Contender Films / Indie Entertainment
tytuł oryg.
The Night Watchmen
inne tytuły
Nocni strażnicy Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Baltimore (Maryland, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bieda

  Baby_Firefly ocenił(a) film na 3

  W ogole nie zabawny wrecz przykry

 • Zompiry :D

  Pacyffo ocenił(a) film na 6

  Zompiry i clowny w rolach głównych. Wykonane poprawnie komediowo horrorowe filmidło, Nie jest to może kino najwyższych lotów nawet jak na taki gatunek filmowy jednak ogląda się to znośnie i przyjemnie.

 • https://pl.wiktionary.org/wiki /dziennikarka

  ragnar220668

  A nie lepiej użyć poprawnej formy? "....Trzej nieudolni nocni strażnicy, wspomagani przez nowicjusza i nieustraszoną DZIENNIKARKĘ tabloidu, walczą o życie z hordą wygłodniałych wampirów."

  • Wykonanie ok, gorzej z treścią... pierwsza połowa filmu to przedstawienie postaci, druga to już bieganie z nożami

   mercx ocenił(a) film na 3

   W pierwszej części miało być śmiesznie ale nie wyszło ... w drugiej miało być trochę straszno trochę pastiszowo ale tez nie wyszło .. słabe teksty, słabe żarty brak polotu położyły pierwsza polowe. W ... więcej